Plienky Babylove

tinka01
28. apr 2014

Ahojte...mám otázočku na maminky ktoré máte skúsenosti s plienkami Babylove, ktoré predávajú v DM-ku....tie ktoré ich používate ste s nimi spokojné? ideme totiž pozrieť kamoškinu dcérku, má necelý mesiac, a chcela som jej kúpiť to veľké balenie 100 ks...len neviem či zbytočne nevyhodím peniaze, tak sa informujem u skúsenejších, keďže ja s týmto žiadne skúsenosti nemám 🙂 a ktoré konkrétne by som mala kúpiť??? fakt som v tomto mimo témy 😀 ďakujem za rady....

elina25
28. apr 2014

@tinka01 Ahoj ja som do teraz používala pampers a mala sa mi z nich vyhádzala ☹ teraz mám iné plienky a nič a tiež ideme na babylove lebo sme počuli aj od kamošky na skúšku mali a sú fakt dobré

tinka01
autor
28. apr 2014

@elina25 ahoj a nevieš aké číslo by som mala kúpiť? teda malinká sa narodila a mala 3 200 g, tak asi tie 2-ky by boli lepšie nie? (3-6 kg)...alebo 3-ky (4-9 kg)? 🙂

saffi
28. apr 2014

@tinka01 kup tie vacsie - 3-ky. tymi urcite nic nepokazis a tie ona urcite vyuzije. 1-ky a 2-ky sa pouzivaju len kratko, babo z nich rychlo vyrastie 🙂

tinka01
autor
28. apr 2014

@saffi super, ďakujem krásne za odpoveď 😉

matozazzo
28. apr 2014

Ahoj, ja som pouzivala u oboch dcer aj babylove a bola som spokojna 🙂 myslim ze c.2 staci, lebo tak malinka casto pisa a kaka takze musi casto prebalovat a nenacika tolko 🙂

dobromila1111
28. apr 2014

@tinka01
Ahoj, my ich kupujeme,presne to veľké balenie v krabici, veľkosť 4-9kg, sú super, vydržia j nočný nápor🙂

saffi
28. apr 2014

@matozazzo to je sice fakt, ale kamaratka-maminka ma tie male plienocky urcite nakupene a dalsie 100 kusove balenie uz mozno ani nevyuzije...
@tinka01 ja osobne by som kamaratke kupila tie vacsie, ja sama uz mam pre nasho drobca 1 a 2-ky kupene 🙂

elina25
28. apr 2014

väčšie kúp aj tak podostávaju a aspoň budú mať na potom 😉

laura0
28. apr 2014

urciet kup uz c.3 alebo č.4 ,dvojky by som nekupovala pouzivaju sa kratko a mozno ma uz aj v zasobe dvojky nakupene a boli by jej zbytocne... 😉 a inak su to super plienky jedine co moja mala neprecika ani v noci

mirkava
28. apr 2014

@tinka01 používali sme Babylove a teraz Pampersky a lepšie sa mi zdajú Pampers. Sú mäkšie a keď mal malý mäkkú stolicu tak z Babylove nám vyšli hovienka až na chrbátik 🙂 Pampersky vyjdu cenovo trošku lepšie je ich viac v balení. Ale myslím si že kamoška sa poteší každým, lebo sa míňajú s neskutočnou rýchlosťou 🙂

axelina
28. apr 2014

@tinka01 Ahoj, ja som tiez vyskusala babylove, ale pre mojho synceka neboli dobre. Ja osobne som s nimi nebola spokojna. Boli aj tvrde ked do nich nacurkal a ked sa vykakal tak to stale vytieklo. Ako pisala mirkava bolo to aj na chrbatiku. Ale som pocula ze dievcatkam vyhovuje len chlapci maju s nimi problem. A to som pocula od 5 mamiciek v mojom okoli co maju chlapcekov. Co sa tyka velkosti radsej by som sa spytala kamaratky ktoru by potrebovala.

moni182
28. apr 2014

my mame 1 mesiac a tiez pouzivame babylove z DM, sme spokojni zatial

sabina1975
29. apr 2014

@tinka01 ja by som sa kamosky najprv opytala ake plienky pouziva a take kupila ja pouzivam pampers a tesco a nemam rada ak niekto donesie iny druh

anicka246
29. apr 2014

@tinka01 Ahoj my sme napríklad 1ky používali mesiac a 2ky až do dákeho 3teho aj niečo mesiaca, skúšali sme aj 3ky, ale precikal, kedže mu boli veľké, takže záleží to na bábätku, ja osobne by som sa rovno opýtala kamošky kolkátky používa, lebo ešte aj to je pravda, že každá značka je iná aj vo velkosti, aj ked je to rovnaké číslo.. osobne si myslím, že 2ky stačia...a Babylove sú super plienky 🙂

denike
29. apr 2014

ahojte, ja som kupila babylove plienky /konkretne 3ky/ na skusku, podla mna su hrozne, oproti pampersom sensitive, na ktore som zvyknuta mi tieto pripradaju ako z igelitu. Moj maly ma stale vlhku aj kozicku pod nimi, co v pampersoch nema.. za mna urcite nie, mna by taky darcek nepotesil.. radsej menej a kvalitnejsich 😉

anicka246
29. apr 2014

A podľa mňa dáke veľké zásoby plienok nemôžu mať, nakoľko nemohla vedieť ktoré plienky budú vyhovovať drobcovi, aspoň my a aj v našom okolí maminky, to sme to tak riešili ,že sme kúpili 1 balenie.. a po chvíli dalšie.. nie hned 300 plienok...

matozazzo
30. apr 2014

@saffi pravda alebo nech sa opyta 🙂

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz