Poradíte bezkontaktný teplomer?

makami07
11. feb 2015

Prosim mamičky o pomoc pri vybere bezkontaktneho teplomeru pre babo.Ktore by ste mi odporučily s ktorym ste spokojne dakujem za typy.

lenka105
11. feb 2015

neodporucam ho - nikdy nenamera presne, najpresnejsie a najistejsie meria teplomer "do zadocku" a je aj lacnejsi...

gongoka
11. feb 2015

takisto neodporúčam. My sme ho dostali ako darček. Zakaždým mi to zmeria teplotu ináč, ale možno robím dačo zle.

pekkka
11. feb 2015

my mame z lidla - meria aj jedlo - v jednom uchu 37°C v druhom 38°C ... na spanku 36°C na čele 37°C .... spolieham sa na moju ruku a ,,živosť dieťatka" digitalne su "orientačne" ... ☹ no orientačne mi nie je jedno , či ma dieťa 37° a beha po dome, alebo 38° či 39° a je viditeľne choré ☹

sakura77
11. feb 2015
danieli
11. feb 2015

my mame microlife nc100, meria spolahlivo, podsvieteny displej mi zasvieti na cerveno, ak je teplota, mali sme aj ine teplomery, lacnejsie, tie vsak merali ako pisu kocky, od buka do buka

lalaboo
12. feb 2015

mame rovnaky ako @danieli a spokojnost...ono problem preco zmeria dvakrat za sebou inu teplotu moze byt v tom, ze teplomer potrebuje chvilku aby sa nakalibroval znovu.

evittam
12. feb 2015

@makami07 Maximálne odporúčam:
http://www.eshop.zdravmat.sk/teplomery/3081-bod...
Perfektný teplomer, nikdy ma nesklamal. A dosť sme sa nahladali a načítali recenzii, kým sme si vybrali a neľutujeme. Dokonca ho mali aj v pôrodnici a na JIS-ke, kde som ležala po cisárskom. 😉 🙂

miriamka001
15. apr 2015
Používateľ miriamka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriamka001.

Ahojte, my máme z truelifecare.cz a sme spokojní 🙂 Odmeria do 1sekundy od stlačenia a má podsvietený displej, takže v noci nemusím ani rozsvecovať. Takže žiadne nečakané budenie ;)