Spoľahlivý bezkontaktný teplomer

2. máj 2023

Maminky, prosim poradite spolahlivy bezkontaktny teplomer, ktory je vhodny aj pre babatka? Ja mam Truelife, ale nie som s nim velmi spokojna. Meria aj o 1 - 1,5 C viac ako ked meriam babatku s digitalnym teplomerom v ritke. Nie vzdy je taka moznost, preto hladam aj spolahlivy bezkontaktny, ktory sa osvedci hlavne v spanku alebo v noci. Dakujem za Vase odpovede.

lenocka8894
2. máj 2023

Asi vas sklamem ale spolahlivy bezkontaktny teplomer neexistuje...nic lepsie nie je ako rektalny teplomer...a reci typu ze bezkontaktny meria orientacne tak zato by som fackala (ako mi pani Dr povedala na pohotovosti) ked mi bezkontaktny nameral o 2 st viac 🤦‍♀️

saxana000
3. máj 2023

Mame reer do.uska.treba sa s nim naucit.merat a dieta sa nesmie pohnut.pre istotu meriam 2/3 x.po sebe ak.mi nameria.
38.7
38.8
38.9 vyberiem nieco medzitym ale orientacne viem kde som a nemusim malu v noci budit.
Mam ho odskusany aj s rektalnym a meria fakt na tu desatinu hore dolu presne.

saxana000
3. máj 2023

Takyto

simca06022011
3. máj 2023

nic take nie je, trulife som hodila do odpadu, mala som ho na povale asi 5rokov, lebo to bol horor. Najlepsi bol kedysi berger, taka pistol, perfektne meral. Velmi dolezite je aj to KDE sa meria, pretoze na rozhorucenom spotenom cele, je ta teplota vsade ina... teraz mam berger iny, meriame v uchu... je ot take cca a priblizne to sedi s teplomerom normlanym. PResne to nie je urcite, ale tro je podla mna normalne, naozaj vsade na tele mame inu teplotu. Na cele tiez kde pipnem, tam ina teplota, na celo dam 36,5, citim sa zle a na tele nameriam napr. na ramene/hrudniku 38,5... tak si vyber, to je velky rozdiel.. Tak pekne teplomer pod pazuchu.
Plus nezabudni ked merias rektalne, tak odpocitavas 0,5stupna.