Šijeme látkove plienky, vložky, vlniaky, bio oblečko. Ako sa vám darí?

monikajan
6. jún 2010

Ahojte vsetci,
verim, ze mnohe latkarky (sucasne aj buduce) tato tema zaujme a potesi 😉 . Myslim, ze vela latkarok ma kupene hotove profi usite plienky a zaroven arzenal doplna svojimi dielkami. Ti nasi drobcekovia su taki chutni v plienkach made-in-mama. Alebo opacne? - tie home made plienocky (aj ked niekedy nie celkom 100%) su take chutne na nasich drobcekoch... 😵
Zopar postrehov o siti plienok, ci pleteni vlniakov sa objavuje v teme Latkove plienky moderne, ekologicke a zdrave, ale som presvedcena, ze toto je na samostatnu temu.
Mamiciek latkarok pribuda 🙂 (chvalabohu) a na Slovensku su zeny vynachadzave a sikovne a nase mamy nas naucili sit, takze mnohe z nas si nejake plienky usili same. Vymenme si skusenosti o strihoch, materialoch, pouziti .... - usetrime si navzajom omyly, ktore stoja cas, peniaze za material a hlavne chut do latkovania. Poznam aj take maminy, co skusili nieco usit, nevyslo to, nemali sa s kym poradit a nechali to tak. Alebo si mysleli, ze usit plienku je taka veda, ze sa do toho ani nepustili. Alebo nevedeli, z coho sit.

To znamena, ak mate hotove produkty (podarene aj nepodarene), odfotit a sup sem s nimi - plienky vsetkych strihov a druhov (viacvrstvove, nohavickove, kapsove, AIO) ,vkladacky, vlniaky (site aj pletene), pulky, flisove gate, oblecko na latkovky, latkove vlozky, prsne vlozky.. (a neviem, ci je to vsetko) . A ked nemate fotky, tak napiste, z coho ste sili, ako sa Vam to osvedcilo, co sa nepodarilo a preco a co sa podarilo ...

Latkovaniu zdar, sitiu z latky tiez zdar!

koki_melo
30. jún 2014

@jitu22 Jitu, když dám trefená čísla, tak bude docela jasné těm co tipují, že to co si myslí, tak si asi myslí správně, takže bych vůbec nekomentovala, kdo co uhodl, ať je to spravedlivé.

Když jsem řekla mlžit, tak jsem myslela, že to nebude takové maso, jako když začaly chodit fotky, tak jsem si fakt říkala, že jste to vzaly zodpovědně 😀.

jitu22
30. jún 2014

@koki_melo ah, pravda 🙂 Tak aspoň počet uhodnutých, sím, sím 🙂

caramilla
30. jún 2014

@koki_melo já to čekala, podle sebe soudím tebe 😀

petkasv
30. jún 2014

@caramilla vítej 😀 dorazily všechno v pohodě 🙂??? my asi pod stanem zmrznem :-d

petkasv
30. jún 2014

Joo Tuto máš pár foteček s šátkem aby si viděla že mi nesluší 😀

caramilla
30. jún 2014

@petkasv Já myslela, že jsi na dovče? Nedorazilo, v pátek nic, dneska uvidíme. Já mám teda taky jednu šátkovanou 😀 Krásně se leskne, ale vlastně to nejde vůbec vyfotit...

bury
30. jún 2014

Tak jsem to dala dohromady a taky fakt jen tipuju 😀 jsem si jistá u 3 (včetně mě) 😀 😀 😀 tak jsem zvědavá.... Zavařil se mi mozek 🙂

petkasv
30. jún 2014

@caramilla hele 27. to měly doma a asi nebyly tak je to na poště 😉 krásný je ten šátek, fakt, já valim teď v týdnu na dovču 😀 Jirka musí dodělat resty 😀 a já vyřídit rodinné záležitosti 😀

sufik1
30. jún 2014

no já usoudila, že už na tom víc nevykoukám, tak jsem to poslala. Ale teda jsem napnutá...
a nemohla jsem kvůli tomu usnout¨
jsem zvědavá aspoň na body kdo se kolikrát trefí.

a_lexa
30. jún 2014

Ty jo, asi k tomu taky musím sednout a začít tipovat. 😉 @bury tri jo?! 😲 to jsi dobrá. 😉

katka82
30. jún 2014

@a_lexa 😀 zrovna tu sedím nad papírem s tuškou v ruce a vyloženě střílím od boku 😀 😀

zuzkasim
30. jún 2014

Sice budu mít příspěvek kousek pod Caramilla, ale ona fotila jen šátek, tak to snad neva🙂 Můj šestiletý lumpík odjel na 2 týdny na tábor, potřeboval kapsář do stanu, konečně jsem zužitkovala zbytek černého sofrtshellu od @katka82 a nejmladší potřebovala zase větší sadu svrchňáčků. Ke starším po klukách vždy došiju jedny nové🙂

a_lexa
30. jún 2014

@zuzkasim Krásné to máš, všechno. Ale ta plína je boží. 🙂

katka82
30. jún 2014

@zuzkasim ten kapsář je boží 😵

diapozitiv01
30. jún 2014

Kedze mame odplienkovacie obdobie pridavam jedny treningace.
Vonkajsok: PUL plus bambusovy sportovy uplet
Vnutro: bambusovy aksamit
Sacia vrstva: 2x piskota z bambusoveho ceskeho flisu

jitu22
30. jún 2014

trocha sobů 🙂

kuna
30. jún 2014

potrebuju narychlo - nemáte někdo odkaz, jak se šije taková ta čelenka do vlasů pro holčičky - nahoře je to trochu jako šáteček bez cípu a dole pod vlasama je to tunýlek s gumou. Nevím, jaký tvar mám stříhnout ten vrchní díl...

kuna
30. jún 2014

@jitu22 nádhera, proč já toto nevidím, když vidím ty pěkné látky v obchodě 🙂. Já bych si z takové látky představila tak maximálně povlečení 🙂

kuna
30. jún 2014

@diapozitiv01 ty jsou parádní!

@zuzkasim ty jsi neskutečná, rychlík! Já mám kapsář jako úkol na prázdniny 😀

kamishek
30. jún 2014

@kuna doufám, že jsem správně pochopila, co myslíš 😅 já si šátek do vlasů šila podle toho návodu
http://www.alteredcloth.com/blog/2007/06/how-to...

ha, tak koukám, že máme s jitu stejný návod 😀

kuna
30. jún 2014

@jitu22 @kamishek bingo, to je ono, děkuju vám, holky 🙂

petkasv
30. jún 2014

Něco ode mě 😀

koki_melo
30. jún 2014

Vím, že to tu nepatří, ale tak snad mě neukamenujete. Objednala jsem si z čongawebu plavky, dneska dorazily, ale vršek je mi malý.
Pokud by měl někdo zájem, jsou za nákupní cenu k dispozici (tj. cca 300Kč vč pošty).
Plavky jsou totožné jako na obrázku, kalhotky jsou podšité, vršek dostatečně široký a volný, takže skvěle maskuje břicho, košíčky jsou vystužené, výstuha lze vyjmout. Podprsenka odpovídá košíčku B, plavky celkově M/38-40. Zájemci moho přeměřit. Bohužel nelze vložit fotka, takže musím odkaz.
http://www.aliexpress.com/snapshot/6108000760.html

katka82
30. jún 2014

@koki_melo jůůů ty jsou kráááásnýýý 😵 ale do košíčků B se nevlezu 😝

zikie
30. jún 2014

@jitu22 To je super. Jak se prosím jmenuje ten střih na kalhoty? Je to FM,že jo?

kuna
30. jún 2014

@koki_melo ty jsou hezký. Já bych potřebovala plavky, které by mi navodily iluzi abdominoplastiky 😀

koki_melo
30. jún 2014

@kuna no než takové seženu, tak jsem volila cestu "zakryj ten hnus, ať na to lidi nemusej koukat"...ale i když jsem objednala jejich vel XL, tak prostě korejské ženy holt prsa nemaj.

koki_melo
30. jún 2014

SOUTĚŽ - VLOŽILA JSEM PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY 😉 .

Jak ráda bych vám poradila, ale nemůžu 😀.

veronel24
30. jún 2014

nemate daktora na predaj zvysky latok cca1meter