Skúsenosti s plienkami Dada

zuzaniita
6. mar 2018

Dievčatá máte niektorá skúsenosti s plienkami DADA? na inej stránke som čítala recenzie dievčatá si ich celkom chválili.

ellaafi
6. mar 2018

Ja som s nimi bola spokojná, neparfemovane, k Babylove by som ich možno prirovnala

zuzaniita
autor
6. mar 2018

@ellaafi veľmi nad nimi uvažujem a tuším aj cenovo výhodné sú, aspoň na stránke, kde som ich našla

ellaafi
6. mar 2018

Keby som momentálne mala tak by som ti pár vzoriek na skúšku poslala, ale nemám. Ja ich kupujem na Orave, chodíme tam na chalupu. Áno cenovo sú výhodnejšie. Najbližšie tam pôjdeme cez veľkonočné sviatky tak ak by si sa dovtedy definitívne nerozhodla, ozvy sa a niečo ti na vyskúšanie pošlem

zuzaniita
autor
6. mar 2018

@ellaafi ďakujem ti za ochotu, ale termín mám akurát na 2.4. Tak asi to risknem a snaď bude malinka spokojna 🙂

tinapa
6. mar 2018

@zuzaniita Ahoj, ja ti ich môžem odporúčať- ako náhradu za Pampers som ich používala, čiže- bolo viac peniažkov, kupovala som Pampersky a keď menej, Dada.. V Poľsku- Jablonka, v Biedronke..super cena.. kvalitou podobné, mäkké..

ellaafi
6. mar 2018

@zuzaniita v pohode, tak teda veľa šťastia, a uvidíš, vyskúšaš a až potom budeš vedieť či bude aj malinka spokojná 😉

mammamoda
6. mar 2018

@zuzaniita nám veľmi vyhovujú =)