Dada plienky Extra Care

claudia1209
6. jan 2022

Dobrý deň mamičky,
chcela by som sa opýtať či máte skúsenosť s týmito plienkami Dada extra care. Vraj je to vylepšená rada tých Dada fialových. Termín pôrodu sa nám blíži a vôbec neviem aké plienky kúpiť. Čítala som rôzne recenzie ale najčastejšie sa opakovali tieto Dada. A taktiež by som sa chcela opýtať na vlhčené obrúsky na zadoček s ktorými máte najlepšie skúsenosti. 😊😊😊
Ďakujem za každú radu.

marrydreamkas
6. jan 2022

@claudia1209 nam vyhovovali Dada extra soft, tie fialove ale aj lupilu z lidla.treva vyskusat,ako bude babatko znasat.vlhcene sme pouzivali 99% vody Babylove a na zaciatku olej medvidek a perlan, od cca 2 mesiacov sme umyvali po velkej potrebe v umyvadle a tak je to dodnes 2 roky 😂

maminkadeticiek
6. jan 2022

Joj za mna super 👍Aj tieto,aj tie v tom zelenom baleni.Je tu jedna plienkova skupinka,kde si celkovo maminky Dady velmi chvalia,tak som skusila a od vtedy sme vyhradne na Dadach uz 2 roky.
A vlhcene obrusky za mna z DM Babylive.Aj zelene su suoer aj biele.Su jemnucke,minimalne vonave,tak prijemne a primerane navlhvene,v nasej rodine siroko daleko vsetci len Babylove obrusky pouzivali a aj na Dada plienky som uz 2 mamky naucila.Fakt su dobre.