Spací vak pre dieťa do jedného roka

22. sep 2023

Mamky ktoré bývate aj v dome aj v byte tak s ktorým spacim vakom /na zimu/ pre babatko do 1 roka ste spokojne? Premyslam či je nejaký celoročný alebo musím kúpiť dva. V byte mame oveľa teplejšie ako v zime počas zimy.

amelia89
22. sep 2023

Od tejto znacky mame hrubsi aj tensi.
My mame v byte velmi teplo aj cez zimu takze stacia im aj tie tenke. Ked sme šli niekam na chatu alebo sme cestovali som vzala aj hrubsi. Ale ta znacka je ozaj dobra,vydrzia tie vaky dost.

https://www.kaarsgaren.sk/letny-spaci-vak-s-noz...

autor
22. sep 2023

@amelia89 Dakujem 🙂 a vedela by si mi poradiť rozdiel medzi vakom s nozkami a bez?

amelia89
22. sep 2023

Jasne, no kym babo nechodi tak mozes mat bez noziciek, ale ked sa stavia na nohy aj v postielke/chodi,tak bez noziciek by mu proste zavadzal v pohybe. Lepsi je potom s nohami aby mali volnost.

domka222
22. sep 2023

Ja som mala pre dcéru natulino s nožičkami. Lepšie sa jej aj pretáčalo pri spánku v postieľke

andreatytler
23. sep 2023

Asi do 7 mesiacov som mala jeden hrubsi v zime aj lete. Byvame v dome a mame klimu v lete.
Potom ked uz bol vacsi, som mala 2 vaky. Jeden hrubsi na zimu a tenky na leto.
Nikdy som nekupovala vak s nozickami. Vedel sa postavit a dokonca aj chodit v klasickom vaku. Prestali sme ho pouzvat ked mal asi 2 roky.

len_nig
23. sep 2023

Za mňa bola najlepšia investícia Merino spací vak s nožičkami Vacice. Kúpila som mu ho keď mal trištvrte roka a nosí ho doteraz a bude mať už dva a minimálne ďalší rok vydrží. 😊 je celoročný, okrem leta ho nosí stále, len mením oblečenie pod tým

pind
16. okt 2023

@len_nig ahoj, prosim ta kupovala si mu S ci M? dakujem 🙂

len_nig
16. okt 2023

@pind Sko má 😊