Teplomer pre dieťa a rodičov

miladada
2. sep 2015
Používateľ miladada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miladada.

Ahojte! 🙂 Rozmýšľam, aký kúpiť teplomer, aby bol naozaj vhodný a praktický pre malé deti (a ich rodičov :D). Starý sa nám pokazil, takže je to v rámci možnosti urgentné. 🙂 Rozmýšľam nad klasickým digitálnym alebo bezkontaktným. Ten bezkontaktný ma zaujal tento http://teplomery-osobne.heureka.sk/truelife-care-q7/ (cenou a funkciami mi príde ok). Ale stále sa neviem rozhodnúť, či digitál alebo bezkontaktný. Pri digitálnom meranie dlho trvá a je to nepraktické, keď deti nevedia posedieť... ale na druhú stranu, s bezkontaktným nemám skúsenosti. Vedel by mi prosím niekto poradiť? Ďakujem vopred.

majkat1
2. sep 2015

Ja mam bezkontaktny ...drahsi okolo 40 sa mi zda ...a podla mna je naprd....pouzivam klasicky digitalny s ohybnou spickou....malym som merala v zadocku a teraz normqlne pod pazuskou...4 rocna uz drzi sama ...a malej drzim ja pokial je niecim zaujata napr rozpravkou...a nezda sa mi ze by to trvalo dlho....ale je na tebe co si vyberies...

bubelko
2. sep 2015

@miladada my sme mali najskor ten s ohybnou spickou, kym boli malicki. a teraz mam do ucha, ktory pouzivaju aj v nemocnici...

mizu89
2. sep 2015

@miladada ja mam doma digitalny s ohybnou spickou co ukaze teplotu do 10 sec. ale mam aj lidlacky silver crest a s tym som najviac spokojna teplotu ukaze u dietata a aj u dospeleho za par sekund.da sa merat na cele a aj v usku. 🙂 maximalna spokojnost

vladkaa85
3. sep 2015

Určite bezkontaktný! O koľko starostí budeš mať menej - namerané to máš okamžite, podsvietený displej sa hodí najmä v noci a potom - asi tá hlavná vec pre mňa - nemusíš svoje deti trápiť nehygienickým strkaním teplomeru, no.... rozumieme si. Pamätám si, ako som z toho mala fóbiu ako malá. Takže moje deti nič také nikdy nebudú musieť zažiť. 🙂
Máme ten Truelife, na ktorý posielaš odkaz, a musím povedať, že som s ním najviac spokojná. Všetko je jednoduché a rýchle a bez zbytočného stresu rodičov či detí. 🙂

miladada
autor
10. sep 2015
Používateľ miladada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miladada.

Ďakujem všetkým za názory. 🙂
Ale asi súhlasím s Vladkou. Tiež sa pamätám na svoje detské dni, ako mi meranie robilo problémy. Objednala som teda ten truelife... Ešte raz ďakujem! 🙂

sara22
20. jan 2016

@miladada a je ten Truelife presny? Aj ja ho zvazujem kupit..
@vladkaa85