Aká bola vaša práca snov?

andy71097
18. nov 2021

Tak dam tu novú tému a ta znie Aká bola vaša práca snov? 😃 Že čo ste od malíčka chceli byť a kde ste sa ti vlastne dostali či sa vám to splnilo, alebo robite úplne niečo iné 😃

rebellefleur
18. nov 2021

Mňa odmalička fascinovala medicína a ostalo mi to doteraz .. najprv som chcela byť patologička a neskôr onkologička. Keď mi však v 17tich diagnostikovali sm, od sna som upustila a robím niečo úplne iné.

abbey1
18. nov 2021

Vždy som chcela byť archeologička-dejny som milovala a milujem.Potom som k tomu pridala francúzštinu a mojím snom bolo študovať na la Sorbonne v Paríži.
Jazykom som verná zostala, ale žiaľ archeologička zo mňa nie je. ;)

saxana000
18. nov 2021

Chcela som byt veterinarka zvieratka boli moje a doteraz su.skoncila wom zdravotnu skolku ako maturovana maserka a cely zivot robim v gastronomii najprv po šenkoch potom bary restauracie sezony v Tirolskych alpach a nakoniec som zakotvila v kaviarni ako Baristka a toto je robota kde som sa uplne nasla..

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanka.zuzu
18. nov 2021

nie je nová, už si číslo dva s rovnakou témou 😉

andy71097
autor
18. nov 2021

@zuzanka.zuzu Kedy bola vytvorena? Lebo som si nevšimol 🙂

zuzanka.zuzu
18. nov 2021

@andy71097 neviem, pohladaj ak chceš, ale všimni si hore link aka-bola-vasa-praca-snov-2

mariaveronikag
18. nov 2021

od malička ma fascinovalo smetiarske auto a kominári...môj sen bol byť smetiarkou. Ale keďže ma v tom rodina nepodporila, robím niečo úplne iné, ale s odstupom času by som to nevymenila 🙂

andy71097
autor
18. nov 2021

@zuzanka.zuzu No vsimol som si, ale az z roku 2014 ale az po vytvoreni. Ale chcelo by to niečo čerstve, aj tak ludia si asi nevsimnu z roku 2014, 7 rokov staru temu

diewcatqoo
18. nov 2021

Neviem, ja som asi divna, ale nikdy som nemala sen, cim by som chcela byt. Mozno ked som bola uplne mala, tak lekarkou alebo ucitelkou, pretoze si spominam, ze sme sa tak casto ako decka hravali. Ale odkedy som si uvedomila, ze nie kazda praca by ma bavila alebo uzivila, tak nemam ziadnu vysnivanu pracu...
Mam vystudovanu VS, robim vsak nieco uplne ine, som spokojna a tak nejako mi to plynie.. dochodok v nedohladne 🙂

mariaveronikag
18. nov 2021

@andy71097 a Ty nám nenapíšeš aká bola Tvoja práca snov? 😉

abigeilleo310
18. nov 2021

Učiteľka, veterinárna a predavačka. Teraz sa mi páči práca osobnej asistentky. Ale ani jedno sa mi nesplní.

luna379
18. nov 2021

Keď som bola mala veľmi som túžila byť letuška alebo sektetárka. Stále som behala do banky pre rôzne letáčiky čo sa dali vypĺňať, stále som si pýtala diare, perá a hrala som sa že pracujem v kancelárii. Aktuálne tam naozaj pracujem, ale že to bude v sektore stavebníctva a developmentu som si nemyslela :D do toho ma dotiahol až môj frajer 🙂

Teraz ak by som si mohla vybrať tak by som bola psychiatrička alebo psychologička. Na školu už nepôjdem síce, ale zaujímam sa o to aspoň ako o záľubu 🙂

lindous
18. nov 2021

Ja ešte študujem, aby som mala prácu snov 😅 od škôlky som chcela byť pani učiteľka, na strednej mi učarovala chémia ... nakoniec som sa vybrala prírodovedným smerom, ale mám v pláne pokračovať na doktorát, aby som mohla robiť výskum a popri tom aj učiť na VŠ, takže ani tento sen ma ešte neopustil 🙂

andy71097
autor
18. nov 2021

@mariaveronikag Napišem napišem, len som ešte teraz v (nevysnívanej) robote, tak potom večer keď pridem domov, teraz iba jednym očkom kukam 🤣

liusa82
18. nov 2021

Práca snov moja je spisovatelka.Proste sa niekde zamknuť do izby kde budem sama,pokoj od každého, vypnuť, kde by mi fungovala iba moja fantázia a vymýšlať si pribehy a dať ich na papier😀Nehovorim že sa to nedá uskutočniť aj teraz ale na sk je už ozaj toho asi vela

sssss123
18. nov 2021

vždy som chcela byť colníčka, potom som istú dobu túžila pracovať pre developera, vybavovať, kontaktovať ľudí ohľadne zariadenia toho a tamtoho , chvílu som sa k tomu priblížila, robila som s realitami, teraz robím úplne niečo iné, ale som spokojná

nusyk
18. nov 2021

@andy71097 ako mala som nemala extra sny cim budem....a teraz budem za uplne divno no mojou pracou snov je zalozit nahradny domov pre bezdomovcov.

petronellla87
18. nov 2021

@andy71097 ked som bola malicka chcela som byt lekarka...avsak pocas skoly som zistila ze nechapem chemii...tak som strojarka....a bavi ma to 🙂 detsky sen si konpenzujem lekarskymi serialmi 😀

ivik4
18. nov 2021

Moj najväčsi zivotny sen je mat utulok pre zvieratka a malu domacu bageteriu spolu s ponukou kolacikov.
Skolu mam kozmeticku a nikdy v zivote by ma nenapadlo ze budem mat vlastny kozmeticko masazny salon nakolko kozmetiku neznasam😃. Zial okolnosti ma donutili podnikat, tak som si to prisposobila aspon sebe a miesto klasickej kozmetiky robim nieco trochu ine ,co ma velmi bavi.Zatial som spoko klop klop
Dufam ze ked bude syn samostatny, budem si moct splnit ked nie utulok tak aspon vlastnu farmu a ktovie,mozno sa postasti aj bageteria 🤷‍♀️😃

buberova
18. nov 2021

Nechcela som byť lekárka lebo je to moc ťažké ani niečo remeselné.. takže som sa videla niekde v banke alebo kancelárií.. som v kancelárii a som veľmi spokojná

evica17
18. nov 2021

Medicina, konkretne chirurgia. Vzdy som pozerala serial dr.house a strasne ma to fascinovalo. Ale potom som zistila ze by to nebolo pre mna, co sa tyka vnutornosti , krvi, a ani obyc dr.. Ale fascinuje ma to stale. A skoncila som na stavebnej, statik. Trochu viac mimo, a akosi som to neplanovala a dajak som.len skolu vybrala a paci sa mi ze je to take logicke

petronellla87
18. nov 2021

@liusa82 to je krasne 🙂 drzim palce mne raz knizne vysla poviedka bola som na seba hrda pol roka 😀

letfenixa
18. nov 2021

@andy71097 chcela som byť, aj som, učiteľka. Zatiaľ nevyhorena. Okrem učenia si viem predstaviť už len prácu v knižnici. Nič iné ma neláka.

andy71097
autor
18. nov 2021

Tak urobil som si trošku prestávku 😃

Tak ako keď sa z detstva pamätám, tak moja práca snov asi bola byť kňazom 😅, vždy som sa hraval na kňaza doma v detskej izbe, ale čím som dospieval tak tým som si to rozmyslel, keďže trebalo vždy pred omšou si vymyslieť vlastnú kázeň, a to ma odradilo keďže niesom moc ukecany tak to nebolo nič premna 😃. Školu mám ako holič/kaderník ale nevenujem sa tomu. A teraz robím akurát v sklade a má to celkom baví, ale stále sa hľadám čo by ma mohlo baviť robiť 😅. A samozrejme detské sny som mal aj ako byť vojakom, kozmonautom, policajtom a tak, ale to je asi práca každého malého chlapca 😅😃. Čiže tak k mojím snom 😁.

liusa82
18. nov 2021

@petronellla87 No tak mám v šuflíku všeličo.Uvidíme možno raz bude aj to ale zatial som sa neodvážila🙂 A aká poviedka to bola? No práve.To treba obchádzať vydavatelstvá že kto sa asi zlutuje😀 Teda aspoň si myslím že asi taký je postup

petronellla87
18. nov 2021

@liusa82 to bola taka sutaz...ze posielajte poviedky a najlepsie vydame...tema bola poviedky o strachu...ziskala som knizne vydanie a 20e...bolo to mile 🙂 drzim palce 🙂

maryetta
18. nov 2021

Co si pamatam tak ucitelka. To uplne take detske.
Potom neskor psychologia alebo logopedia 🙂
Aj od toho som upustila.
Rada by som ale pomahala slabsim.
Momentalne mozno v podobe asistneta. Alebo napr posunkovy jazyk.

ivangeline
18. nov 2021

Hmm. V detstve ucitelka a tajna agentka. :D Ani jedno sa nepodarilo. Pri vybere skoly zas psycholog alebo prekladatel. Vzali ma len na blbe pravo. :D A v sucastnosti budem rada v administrative,kde sa konci dostatocne skoro,aby som vedela stravit nejaky ten cas aj s detmi alebo praca na doma. ^^

spadnutaslivka
18. nov 2021

na prácu snov sa tu možno necelý mesiac dozadu niekto pýtal. Alebo ako si predstavujeme ideálnu prácu alebo niečo pod. A aj napravo je okienko podobných tém, stačí si vybrať ;)