Ako zvládnuť návrat do práce, kde stretnem expartnera?

lilina585
29. jan 2019

Som tyzdnem po rozchode. Pracujeme v tej istej firme. Rozišiel sa so mnou on. Pomôžte ako sa nastavit, aby som to tam zvladla.

pininka
29. jan 2019

Hlavne nedaj na sebe vedieť že si zúfalá, vyreves sa doma. Tvar sa úplne normálne. Viem.ze je to ťažké, ale bude to lepšie. Ja som bývala vedľa ex ešte 4 roky na intraku. A hlavne po rozchode to bolo hrozne byť v kuse neďaleko seba, navyše sme.mali kopec spoločných kamarátov, ale práve tí kamaráti má podržali najviac. A nakoniec prišlo neskôr aj zadozucinenie. Nejako zistil že sa idem vydávať a napísal mi list, že rozchod so mnou bolo to najhoršie čo mohol urobiť. Pre mňa to bola úplná bodka za našim vzťahom a dnes sú z nás kamaráti, všetko prebolelo.

17juraj17
29. jan 2019

@lilina585 Normalne prides a robis si svoju pracu. Ak ho stretnes povies ahoj a pokracujes v ceste 😒😉 Za branou podniku sa plne venuj praci a depresivne stavy si nechaj napotom

marci77
29. jan 2019

ak nerobite spolu na jednom oddeleni, nebrala by som to tragicky, povedat ahoj a ist dalej....

diankadop
29. jan 2019

Skus sa proste tvarit, ako keby sa nic nestalo. Nedaj na sebe proste znat, ze sa ta to cele nejak dotklo. Predsa mu len nechces spravit radost tym, ze bude vidiet, ze sa tym celym trapis

deti95060810
29. jan 2019

nezabudni na úsmev od ucha k uchu...najlepšie počas celého prac. dňa...

whatever1
29. jan 2019

@lilina585 presne tak nedaj na sebe poznat ze si rozhodena, ani nahnevaná, ani smutna. Viac ho zamrzí ked to zoberies sportovo ako by si smutila alebo bola neprijemna. Das tak jeden den a tie dalsie dni budu lahsie.