Chcem založiť súkromnú škôlku

laskamoja123
25. mar 2014

potrebovala by som informácie: chcela by som ziskat peniaze na jedno zariadenie aby som mohla spravit sukromnu skolku? Odkial mam moznost?

emmuska8
25. mar 2014

na otvorenie skolky je potrebne aj vzdelanie a prax, nie je to take jednoduche..to mas?

pegie
25. mar 2014

najprv musis ziskat povolenoe ze mozes zalozit taku skolku musis podat ziadost do zaradenoe do sustavy skol a skolskych zariadeni a k tejto ziadosti dolozit urcite doklady to vsetko poslat na ministerstvo skolstva.Ak chces vediet ako su financovane sukromne skolky ako ziskat dalsie financie skus napisat na ministerstvo skolatva a pytat sa na blizsie info

laskamoja123
autor
26. mar 2014

tak uz som sa rozhodla inak to je take skolku chcela by som penzion pre starých solventných ludu ale aok by som ziskala peniaze na KÚPU OBJEKTU,

luslus
26. mar 2014

@laskamoja123 a myslis, ze skolka je dobry napad? ja poznam osobne majitelov jednej sukromnej - jednu pobocku uz zatvorili, dalsiu budu asi zatvarat tiez. nemaju deti. v inom meste tak isto, neviem ci este funguju alebo ju uz tiez zavreli, a to isli s cenou uplne na minimum ako mohli

laskamoja123
autor
26. mar 2014

chcem penzion pre seniorov nie školku

abbie
26. mar 2014

@emmuska8 praveze to vobec nie je potrebne 😀 nasa majitelka skolky ma iba gympel a tak to aj vyzera 😝 sukromna skolka nemusi byt ani schvalena hygienou ... to je najvacsi bordel v nasom state a kopa sukrom. skolok funguje na ciernotu

emmuska8
26. mar 2014

keby bolo take jednoduche ziskat peniaze na kupu objektu, tak by tu bolo tolko skolok a domov pre seniorov, zeby tam nemali koho umiestnovat...