Existuje seriózna práca na doma?

kittyna5
23. feb 2021

Dobrý deň,
Neviem nikde nič nájsť, tak sa chcem skúsiť spýtať tu. Existuje nejaká seriózna práca z domu popri RD? Nie Avon a pod., žiadne vyrábanie niečoho, skôr administratíva. Ak viete poradiť, budem vďačná 🙂

elizita
24. feb 2021

@nafka0483 musela som sa pozastavit, ze mnohe pracuju aj popri detoch a udrzuju si kvalifikaciu.. som rada, ze na tejto planete existuju ludia, ktorym to pride normalne.. lebo ja uz obcas pochybujem sama o sebe.. ked sa z viacerych stran na mna vali osocovanie, ze som karieristka a pracujem na ukor druhych - akoze tych, co mi zoberu malu na 1 den v tyzdni, kedze praca len po nociach sa ozaj fyzicky zvladat neda..... a taketo komenty ze som na peniaze atd ma obcas zacnu riadne ubijat.. :(

ivkazba
24. feb 2021

@elizita reči, že si na peniaze a že si karieristka budeš vždy počuť od ľudí, ktorí sú leniví urobiť niečo, aby oni sami mali viac. Jeden citát hovorí, že nepočúvaj kritiku od ľudí, od ktorých by si si nepýtala radu. Takýchto ľudí treba čo najviac vytesniť zo života.

elizita
24. feb 2021

@ivkazba tazko vytesnit, ked su to v podstate najblizsi.. :( o to je to cele tazsie akosi stravit..

ivkazba
24. feb 2021

@elizita tak pokiaľ to nie je manžel, tak kľudne by som vytesnila aj blízkych. Žijeme len raz. Vysvetlila by som tým ľuďom v kľude a bez emócií, prečo robím veci ako robím a požiadala ich o akceptovanie a aby prestali s negatívnymi emóciami. A ak by to neurobili, vytesnila by som ich zo života aj keby to boli rodičia či súrodenci. Ak práve najbližší nedokážu rešpektovať blízkeho a nedokážu mu dopriať a tešiť sa z neho, tak takí ľudia by nemali miesto v mojom živote. Negatívne veci máme v živote najčastejšie preto, že im dovolíme byť v našom živote.

nafka0483
24. feb 2021

@elizita Ak ti to vycitaju ludia, ktori ti malu strazia kym ty pracujes, tak by som sa zamyslela jedine nad tym, ci sa ponukli oni sami, alebo som si ich pomoc nejako "vyzobrala" a ze v skutocnosti ich to obtazuje. V tom pripade by som zmenila toho, kto sa o malu stara - teraz sa to moze zdat tazsie, ale nejaka opatrovatelka sa isto najde.

Ak ti to vycitaju ludia, ktori tvojou pracou nijako "netrpia" a to co robis len nezapda do ich idealu a do toho co si oni myslia ze je spravne alebo vhodne, tak bohuzial, musia sa s tym zmierit. Ty nemusis suhlasit s tym ako a co robia oni. Ale je to ich zivot a toto je tvoj, takze nech ti ho nekomentuju.

Naozaj by som to brala do uvahy len vtedy ak by to boli opravnene vycitky v tom zmysle, ze si na niekoho "hodila" starostlivost o dieta a ty zatial "robis karieru". Alebo ze si sa uplne vykaslala na celu rodinu, lebo nemas s nimi kedy stretnut kvoli tomu, ze vzdy pracujes. Vtedy by som sa nad tym zamyslela, inak na take reci kasli.

elizita
24. feb 2021

@nafka0483 to nastastie nie, keby mi to vycitali babky, tak uz davno je mala u opatrovatelky , kedze jasle mame stale zatvorene kde je uz davno nahlasena.. jedna babka mi pred 2 mesiacmi dala "vypoved" ze sa na to neciti uz a ja to akceptujem a nemam s tym problem... riesim pracu inak hoci je to komplikovanejsie... a ano, niektori tym velmi trpia.. lebo babka sa im malo starala a mne vela, raz za tyzden, chceli si viac od deti oddychnut (nemat 2 deti naraz doma, ist na nakupy, wellnes, mat doma pokoj, v klude si navarit)... ja za takym ucelom ze zbavit sa deti som teda nikdy nevyzadovala pomoc... keby nerobim, blbo povedane, babky nepotrebujem.. mimo korony som brala deti celkom vsade, teraz radsej muz s nimi zostane ked sa uz inak neda... ti, co ma kritizuju vidia len, ze ja zarabam kym je moje dieta u babky a to je pre nich pohorsujuce

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikaleo17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deeena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lily_279
9. aug 2022

Viem o nejakej aplikácii, ak máte záujem napíšte mi správu. Je to overené

ivanka12311
10. aug 2022

Mám jednu aplikáciu žiadny predaj ani nič podobné a zarába krásne 😇 napíšte mi

rea13
28. nov 2022

@ivanka12311 poprosím info

lucy1801
26. okt 2023

@kittyna5 Zaujímavé príležitosti pre komunikatívnych ľudí!

Práca z domu: Hľadáme ľudí, ktorí majú radi prácu z pohodlia domova. Zarábajte až 1 200 € mesačne pri jednoduchej práci s emailom a telefonickou a emailovou komunikáciou. Ideálne aj popri materskej dovolenke, zamestnaní alebo invalidnom dôchodku.

Obchodno-technický poradca a personalista: Pridajte sa k našemu tímu a zarábajte až 2 400 € mesačne. Ideálne pre komunikatívnych ľudí s obchodnými alebo technickými skúsenosťami.

Práca s flexibilným časom: Máme pre vás možnosť zarábať odmenu až 200 € týždenne, pri práci 2-3 hodiny denne. Ideálne aj popri inom zamestnaní, dôchodku, alebo materskej dovolenke.

Administratívna pomoc: Hľadáme asistentov na administratívne práce, kde môžete zarábať od 800 € do 1 500 € mesačne pri 2-3 hodinovej práci denne.

Obchodní zástupcovia: Využite výhodnú ponuku na výdavok 3-4 hodiny denne, kde môžete zarábať od 800 € do 2 400 € mesačne.

Vodári a servisní technici: Pracujte pre obchodnú firmu a zarábajte ako vodári a servisní technici, montujte sanitárnu techniku a získajte dlhodobú prácu s flexibilným pracovným časom.

Obchodní zástupcovia: Pracujte ako obchodní zástupcovia a zarábajte až 2 400 € mesačne.

Nehľadajte ďalej! Máme množstvo príležitostí pre každého. Ak ste komunikatívni a radi by ste si privyrobili, kontaktujte nás! Zabezpečte si dodatočný príjem už dnes!

uchadzaciaquamol
Odpoveď bola odstránená
Zobraz