Hľadám si prácu v administratíve.

adriana2109
11. júl 2019

Dobrý deň chcem sa spýtať či neviete o nejakej práci v oblasti administratívy,účtovníctva
Mám vyštudovaný odbor obchod a podnikanie ukončený maturitnou skúškou a taktiež vlastním certifikát podvojného účtovníctva v programe omega som čerstvou absolventkou mám 19 rokov. Počas studia som brigádovala na pokladni v tescu a absolvovala som prax na obecnom úrade. Hľadám prácu v okoli dubnica nad vahom,Ilava,nemsova,nová dubnica. Taktiež by som prijala aj prácu z domova. Stále hľadám prácu aj na internetových portáloch no zatiaľ bez úspechu keďže všade požadujú prax. Od budúceho týždňa nastupujem do Ilavy do lidla ale keďže je to fyzicky dosť náročná práca a vzhľadom na moju výšku a váhu si myslím že tam dlho nevydržím. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

judar
11. júl 2019

To máš smolu...do administratívy sa hrne vela ludí a skôr tam zoberú niekoho s praxou alebo so skúsenosťami či po známosti než vtáča bez ničoho kedže to že máš maturitu a certifikát ti aj tak flek nezaručí ....ludia sú proste špiny a hlavne tí čo robia pohovory

queen_mary
11. júl 2019

@judar ze ludia su sproste spiny a hlavne ti co robia pohovory? 😅 Moja zlata. Ked sa chces mat dobre musis na sebe makat. Nikomu nepadaju pecene hiluby do huby.

@adriana2109 skus oslovovat napriamo spolocnosti, ktore mas v okoli. Vypytaj si referenciu z obecneho uradu (ak boli s tebou spokojni). Prihlas sa na dalsie kurzy. Strednu s maturitou ma dnes kazdy a ta ti urcite pracu v office nezabezpeci.

judar
11. júl 2019

@queen_mary za prve nauc sa citat a za druhe ty zjavne asi nevies ako to chodi vo vyssich kruhoch ja to viem velmi dobre a neni to zial casto krat o makaní na sebe ale aj o neferovosti

adriana2109
autor
11. júl 2019

@queen_mary zatiaľ mám v pláne zostať v tom lidli čo najdlhšie ako to pôjde a ak by sa nič do septembra nenašlo pravdepodobne pôjdem na úrad prace kde je možnosť rôznych kurzov ktoré úrad prace prepláca nakoľko kurzy si sama zaplatiť nemám z čoho

amelia000
11. júl 2019

@adriana2109 a co tak ist studovat na vysku?

queen_mary
11. júl 2019

@judar😂 v nitre existuju vyssie kruhy? Ak si sikovna, nemas problem, ani vo "vyssich kruhoch" 😂 a to mam za sebou ministerstvo a telku. 🙂

adriana2109
autor
11. júl 2019

@amelia000 výšku mám v pláne ale na tento rok som si chcela dať pauzu od školy koli osobným dôvodom...

amelia000
11. júl 2019

@adriana2109 no tak rok odmakaj v lidli nasetri..pripadne urad prace a dalsie veci sa uc a po vyske lahsie najdes robotu kde budes vediet ale ooovela viac ako po strednej 🙂

natuska87
11. júl 2019

@queen_mary bez urážky...Aj VŠ má dnes takmer každý..A čo sú u Vás vyššie kruhy, netuším...Ale už ten výraz hovorí za všetko! keby nebolo rodinkárstvo, keby každý robotník nechcel mať dieťa s VŠ /za každú cenu/, keby mali miesta tí šikovní a pracovití, vyzeralo by to v krajine lepšie...Dnes je to presne ,ako v tom vtipe
" Ked´si uvedomím, akí sme my inžinieri,
bojím sa ísť k lekárovi..."😀

liz_lemon
11. júl 2019

@adriana2109 zapracuj na pravopise