Kozmetický salón - prístroje a ošetrenia

1nika3
6. apr 2017

Ahojte. Rada by som porosila kozmeticky o rady ohladom kozmetickych pristojov, kozmerickych znaciek- dekorativnej kozmetiky, kozmetickych osetreni. Od kial ste si ich kupovali a ake mate s nimi skusenosti, servis, marketing... A "nekozmeticky" 🙂 klientky ake procedury si davate robit v kozmetickych salonoch a tiez nejake rady s akymi znackami, procedurami ste boli spokojne. Za kazdu radu dakujem.

karina517
6. apr 2017

Ahoj, som kozmeticka, nemám salón, robím to popri práci ale hádam pomôžem. Za mňa je top kozmetika ilcsi a saloos, poprípade ryor, najviac osvedčený mám zo saloos enzymovy peeling, peeling a masky, ilcsi má super masky 7 liečivých rastlín aj ostatné su super ale najviac obľúbená je maska pred udalosťou , stipe na pleti ale krásne zjednotí pleť, omladi, naozaj sa dáva pred plesom alebo oslavami, ale môže sa hocikedy , po nej je super urobiť masáž 😊 veľa dekoratívnych veci mám z krasotika. Najobľúbenejšie ošetrenia sú podľa mňa obočie, mihalnice farbenie, čistenia či už prístrojové alebo klasické, ultrazvuk, masaze, depilacia a popri tom aj mihalnice, nechty. Ak niečo budeš potrebovať kľudne sa opýtaj, keď má niečo napadne napíšem 😊

paradis27
7. apr 2017

@karina517 ahoj a kde bývaš. Chodievas domov robiť kozmetiku ci k tb.ďakujem

paradis27
7. apr 2017

@paradis27 uhá
Žilina ďaleko. Tak nič

karina517
7. apr 2017

@paradis27 áno zo Ziliny, a chodim buď k zákazníčkam alebo oni ku mne domov 😊

1nika3
autor
8. apr 2017

@karina517 dakujem 🙂

stastnablcha
9. apr 2017

ahoj ja som nekozmeticka a uplna zaciatocnicka co sa tyka pletovyh osetreni, ale myslim ze nas je tolko, ze by sme mohli byt velmi dobra cielova skupina. ja som zacala chodit tam,kde mam viac veci naraz. co znamena, ze kym mi urobia pedikuru, druha dievcina urobi obocko a cistenie tvare a oboje sa zakonci masaazou... to je parada 🙂 moja kozmeticka skusala na mne Nuance- to je z lekarne a uz ju mam aj ja.

1nika3
autor
9. apr 2017

Ano to je asi najlepso sposob🙂 usetris kupu casu, ale si idem otvorit salon sama. A nahodou kozmetiku matis nepoznate? Je dost draha, mnoho kozmeticiek si tu znacku chvali, ale skor ma zaujima ci by ste boli ochotne platit okolo 70 za krem a cca komplet osetrenie, cize naparenie, cistenie peeling, maska, masaz tvare, zaverecne osetrenie( krem) za cca 20- 25 eur. Kolko platite u svojich kozmeticiek ?

simca06022011
9. apr 2017

@1nika3 ja som používala Matis dlho ale v salónoch som ju nevidela, okrem jedného luxusného vo wellness hoteli. Ide iste aj o cenu, hľadajú kozmetičky to čo je dobré ale aj cenovo dostupné. Predsa zákaznícky sa skôr nájdu ak sú ceny prijateľné a cena produktov sa ti v tom odrazi. Ja chodím, hlavne kvôli ošetreniu pristrojivemu a docisteniu. Ultrazvuk, kedysi pipetou čistenie, detox, masáž tváre+dekolt, maska, obočie, horná pera... Iné nič :D keď tak nechám si poradiť ohľadom kozmetiky, najviac mi kozmeticka vždy pomohla, viac ako kožná lekárka...

simca06022011
9. apr 2017

@1nika3 ja ako kedy 40-60eur platim

1nika3
autor
9. apr 2017

@simca06022011 a aku kozmetiku v salone pouzivaju?

iinuska
9. apr 2017

Ahoj, moja kozmeticka pouziva kozmetiku Ryor.

simca06022011
10. apr 2017

@1nika3 v poslednom som "napisane" videla : Pab, Ryor,Freeman, Matis, Artdeko ale pouzivali kadeco, by som povedala... na masaz kokosovy olej, a na polici som videla iba ryor... tak kto vie ako to mysleli :DDD A predtym co som chodila roky do jedneho, tak mal nejaku specialnu, neviem aku.. a bohuzial uz si to nepamatam. Ale pozeram web tak maju kadejake kozmetiky iba v mojom okoli... aj matis.. cize asi je len na tebe co si vyberies a s cim budes mat ake skusenosti 🙂)

dharmasanata
10. apr 2017

Tak ja na kozmetiku chodím na obocie plus farbenie aj mihalníc. Na čistenie pleti po ktorej mi to dočistí ultrazvukom. Neviem akú značku používa ale naposledy mi dala inú masku po čistení takú teplú a voňala za bylinkami a tá mi akosi nesadla ..predtým použila takú čo veľmi páli na tvári a po nej som mala tvár bez flakov ..naposledy sa mi aj zapalili vyrážky tak jej budem musieť povedať na najbližšej návšteve...plus sa mi urobili aj kútiky na ústach čo je pre mňa novinka...

1nika3
autor
11. apr 2017

@dharmasanata ak je to kvalitnejsi salon tak to mohol spravit sothys, uz je velmi " prechemikaliovany" a hlavne ked to vonia, tak to nemusi byt vhodne na citlivu plet, pretoze tie parfumy su velmi agresivne. Pocula som nan v neposlednom case dost negativnych ohlasov, no a ten Matis si zeny chvalia, len som chcela vediet ci ho aj verejnost pozna. Uz je toho na trhu naozaj veeelmi vela. A vyznat sa v tom je naozaj problem, len som nechcela " testovat" produkty na klientkach, naozaj skor ma naozaj zaujimaju vase postrehy, reakcie,...a dakujem za kazdy vas ohlas 🙂 🙂 kludne piste vsetko co Vas napadne 🙂

dadadaduska
16. feb 2021

Dobry deň, asi je už tato téma neaktuálna, ale ak by ju niekto navštívil, tak nechávam typ na francúzsku, morskú kozmetiku THALION. Ak by mal niekto záujem, kľudne mi napíšte. Je výborná pre začinajúce kozmetičky, ktoré otvárajú salón alebo hľadajú kozmetiku. Cena je o 20-30% lacnejšia od ostatnej kozmetiky z dôvodu, že THALION je priamo výrobca bez potreby subdodávatelov. Super BENEFIT je, že si viete zakupit štartovaci kit a tak nemusíte na začiatok uroboť veľkú investíciu 🙂
Okrem toho si môzete vybrat aj prírodnú kozmetiku Pevonia, dekorativnu kozmetiku Mii, Medicalia..