Dobrá kozmetička alebo salón v Bratislave

simcika
18. máj 2021

Pozdravujem žienky,

Chcem sa opýtať na nejaký salón alebo kozmeticku s ktorú ste dohodu spokojne. A rovnako ma zaujíma aké metódy sa používajú v danom salóne aký prístup poprípade ci nútia zakúpiť si ich kozmetiku...a ako je to cenovo.A hlavne hlavne či naozaj vám pravidelná návšteva kozmeticky pomáha.

Pls dajte tip 🙂

minesasubu
18. máj 2021

Ahoj ja chodím do L&W Beauty Salón - Sládkovičova v Starom meste , neskutočná spokojnosť s prístupom , kvalita práca ... používajú kozmetiku SynCare chodím tam 2 roky a ani raz mi neponúkli nič aby som kúpila , cenovo chodim na čisenie pleti a dávam 20 -25 € (odličenie,zmakčovadlo, naparovanie, mechanické čistenie ptm ultrazvuková špachtla, podla typi pleti 2-3 sera) , chodila som aj na umele mihalnice doplnovanie 20€ , uprava obocia 5-10 € niekedy mi da v rámci čisenia ked nema somnou vela práce. Kludne mi napis do spravy dam cislo 🙂 . Mne osobne ked chodim kazdy mesiac je vidno rozdiel po cisteni mam hladnú sviezu plet - chodim raz za mesiac ale chodila by som castejsie lebo doma si tak nedokazem vycistit 🙂 Moja kozmetička stále chodí na nejaké školia a kurzy ked majú nové produkty ponukne mi novú metodu je fakt super

simcika
autor
19. máj 2021

@minesasubu Dakujem pekne ihneď to idem kuknúť... alebo mi pokojne pošli číslo do správy. Dakujem 🙂