Najkvalitnejší multi - level marketing

ita111
21. feb 2013

Potrebujem sa zorientovať...

lubos0470
8. nov 2015

@leadercompany Vám nejde o to, aby Ste pomáhala ľuďom. Vám ide len o peniaze. Aj ja som ponúkal produkty Dr. Newman a dostal som od Vás avízo, že porušujem distribútorské práva. Predával som za cenu, aby si to ľudia mohli dovoliť. Veď tie ceny sú nenormálne predražené.
Faloš, faloš, faloš!!!

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubos0470
11. nov 2015

@leadercompany Hovorím o zákazníkoch, nie o distribútoroch. Neprekrúcajte.

Ja som si istý, že ekvivalent Vašich produktov existuje a dokonca v prístupnejších cenách.
Nadsadenie cien produktov, to je len psychologická finta na zvýraznenie účinnosti produktu.

Veda je síce na vysokej úrovni, ale samotnú bunka nevieme vytvoriť.
A pokiaľ ju nevieme vytvoriť, nepoznáme ju dostatočne a tak aj zásahy pri delení buniek sa môžu vymknúť kontrole s následkami.
Niektoré civilizačné choroby o ktorých sme si mysleli, že sú odstránené sa nám po desaťročiach vracajú späť
Takže môj imunitný systém sa tomu bráni a nedovolí akokoľvek zasahovať aj do života mojich príbuzných, či zákazníkov, či kohokoľvek.
Neviem ako by Ste preniesli zodpovednosť na Dr. Newman?

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubos0470
12. nov 2015

@leadercompany Všetko je zrejme na rovnakej úrovni, len tie naše lekárne nerobia s tým takú veľkú bublinu.
A predovšetkým predávajte to, čomu rozumiete!!! A ja Vás prestanem zaťažovať.

stary_ujco
12. nov 2015

Kokos, toto je uz ina sekta. Ze anti-aging komunita. A zenska tu este mimochodom rozhadzuje svoje reklamne prispevky, kde bude nadalej tvrdit, ze pitim sirupu lieci alzheimera...

rusten
13. nov 2015

Ahoj, já mám dobré zkušenosti s placenými anketami

http://www.marketagent.com/f.asp?RefUID=456666

http://www.clixsense.com/?8172285

davidflorek
6. dec 2015

Prajem pekný večer. Možno nadpis ktorý som uviedol, odradí mnohých ľudí, ktorý majú negatívne skúsenosti s týmto biznisom, avšak ja sa pokúsim trošku to vyvrátiť, keďže bol som donedávna podobný pesimista, avšak posledné týždne, má príjemné prekvapili a zistil som, že sa dá skutočne zarábať aj prostredníctvom multi-level marketingu. Samozrejme nezarabam žiadne obrovské peniaze, som len v začiatkoch, ale aj tých 50 dolárov ktoré som si zarobil za posledný mesiac nieje suma ktorou sa bude pohrdat a kto vie co bude o 6- 12 mesiacov.
Ale viac k spoločnosti ( jej meno uvediem prípadným záujemcom)
Jedna sa o americkú spoločnosť, založenú v roku 1999. Zaoberá sa vytváraním a predavanim web stránok a z toho jej pramenia obrovské prijmi. Patrí to top 50 spol. S najväčším ekonomickým rastom.
Spoločnosť ale dáva obrovskú šancu aj všetkým ľuďom, ktorí sa stanú súčasťou tejto spoločnosti, tu sa dostávame k nášej náplne práce. Keďže ide o MLM, našou úlohou bude aktívna reklama spoločnosti. Čiže získavať členov do svojich radov.
Ja ako človek ktorý sa pár krát sklamal a prišiel o nejaké peniaze som si povedal ze do toho systému v žiadnom prípade nevstupim, avšak po pár týždňoch som sa nakoniec odhodlal že to skúsim. Dôvod bol vcelku prostý. Malý mesačný poplatok, myslím že 10 dolárov mesačne není pre nikoho nič strašné a keby to nevyšlo tam by som neprišiel o všetky svoje úspory.
Po dvoch mesiacoch som získal cca 30 ľudí a plus ďalších 20 získali moji členovia, takže mám zarobenych 50 dolárov, po odratani mesačného poplatku 40 dolárov, avšak je to slušná suma a veľmi ma teší, že sa pomerne jednoducho dá dostať k nejakým peniazom ( žiadne krvopotne vydrete peniaze) je šanca aj dostať sa k rôznym finančným bonusom, ja som sa k nim ešte nedostal, ale napr dostať za 5 získaných nových členov 100 usd je skvelá suma. Škoda že mne sa väčšinou podarí týždenne získať tak 4 ľudí a tá stovecka nie a nie prísť na môj účet, ale to sa časom zlomí. Každopádne, keby mal niekto záujem o viac informácií a chcel by niekto vyskúšať multi-level marketing aj keď má negatívne skúsenosti, vrelo vám to odporúčam.
Túto spoločnosť neolutuje nik, kto venuje nejaký voľný čas na získanie ľudí Do svojich rád.
Ak by sa teda niekto s vážnym záujmom našiel, môže ma kontaktovať na: davidko.florek@gmail.com
Prajem všetkým pekný zvyšok večera.

Viac tu: http://m.pracanadoma-skusenosti.eu/diskusia-o-p...

stary_ujco
7. dec 2015

Toto je ešte horšie ako parfumy a parné čističe. Že predaj internetových stránok... Euro za jedného nového člena... Až by si chcel zarobiť mesačne tú stovku, tak musíš zohnať ročne 1200 nových ľudí, čo budú platiť mesačne desať eur poplatok? Každý deň štyria noví... Nooo, to budeš mať čo robiť, lebo tie parfumy sa aspoň dajú kúpiť babičke, ale internetová stránka, to ti je už iný druh biznisu... Prajem veľa úspechov, hoci na ich dosiahnutie budeš musieť prehovoriť hooodne veľa ľudí, aby zaplatili túto sprostosť.

dorka_shop
17. dec 2015

ahojte hladam spolupracovnikov na sprostredkovanie zdravej kavy a dalsich kvalitnych produktov. firma ponuka ozaj vyhodne podmienky.ak mate zaujem kontaktujte ma na jjakabova80@gmail.com alebo tu v sprave.

teammudr
14. júl 2016

Dobrý den. Na Slovensko vstupuje revoluční novinka, vyvinutá a již dlouho používána v zahraničí, v oblasti zdraví a i řešení daného problému. Máme zájem navázat spolupráci s lidmi co mají velké ambice a nebojí se být první na trhu. Pro více informací nám napište na email:

novaprilezitostnaslovensku@gmail.com

S pozdravem teammudr

pokerp
12. aug 2016

Mám niečo, čo sa odlišuje od ostatných MLM. Vzniklo to na Slovensku, čiže ide o výhradne Slovenský projekt, ktorý teraz pôjde do sveta. To sa často nestáva !!! Nejde o nákup spotrebného tovaru ani o finančníctvo. Produkt je vzdelávacieho charakteru. Ide naozaj o niečo netradičné. Registrácia možná už od 15 eur. Ak máte seriozny záujem, kontaktujte ma. Preferujem telefonický kontakt. P.PREKOP, Tel.: 0905 491359. E-mail: prekop777@gmail.com

elviku11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marcoos001
14. sep 2016

Dobry den prajem.
Pokial ma niekto seriozny zaujem o investovanie v zopar stovkach eur a rychle zhodnotenie penazi, nech ma kontaktuje.
Ponuka je casovo obmedzena.
Spokojnost klienta je pre mna prvorada.
Blizsie info po telefone 0950439036, kedze tu casto nechodim.
Najlepsie Kosicania a blizke okolie, aby sme sa vedeli stretnut osobne.
Prajem vsetko dobre.

Marko

stary_ujco
14. sep 2016

Ak dokážeš rýchlo zhodnotiť penoaze, odnes do záložne obrúčky. O mesiac ich vyberieš ako boháč... Joj, ale ty vlastne potrebuješ moje peniaze... Sorry

marekflp
21. aug 2018

Pred 5 a pol rokmi som bol tiež neveriaci. Avšak moja situácia bola taká, že som bol po 5 rokoch zamestnania plného stresu bez výhliadky na lepší život. Tak som skúsil klasické podnikanie, čo bolo ďalšie trápenie. Potom som sa dostal cez jednu knihu k mlm, veľmi ma to zaujalo a tak som si začal pátrať po spoločnosti s kvalitnými produktami a s marketingom, ktorý bol pre mňa prijateľný. Už po roku budovania siete som prekročil príjem, aký som mal predtým v zamestnaní a po roku a pol mohla dať výpoveď aj moja terajšia manželka. Po 5 rokoch budovania siete žijeme život, po akom sme túžili, čo je ešte dôležitejšie, nejde len o nás. Naučil som zarábať aj iných ľudí a taktiež máme stovky spokojných zákazníkov v našej sieti. Ak vás to zaujíma, rád sa o tom porozprávam. Nájdete ma na Facebooku pod menom Marek Barta, prípadne môj email je: marek.barta@centrum.sk
Pridávam aj video, kde hovorím svoj príbeh, skúsenosti a aké sú možnosti (hovorím len o tom, čo som sám dosiahol, nie teóriu 🙂 )

https://vimeo.com/285801607
pleco
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mladytatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mladytatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz