Predavačka v sekáči

vava_1994
8. feb 2023

Dobrý deň, je tu niekto kto pracuje/pracoval v sekáči, konkrétne Textile house. Zháňam niečo do konca leta, keďže sa hlásim na iú vysokú školu a pôvodné štúdium som ukončila. Chcela by som vedieť či to je nejaká fajn práca nie niečo čo oľutujem. Ďakujem pekne vopred♥️

salamistka
8. feb 2023

Moja dcéra brigádovala minulé leto v Textile house, práca to bola fyzicky náročnejšia, aspoň podľa dcéry (predtým roky brigádovala v administratíve), nechodila síce každý deň, ale vždy jej dali telefonicky vedieť, v ktoré dni ju potrebujú, pracovalo sa každý deň okrem nedele, zo začiatku na 3-4 hodiny za deň, neskôr aj 9 hodín na nohách bez možnosti sadnúť si, oblečenie nosili zo skladu v pivnici hore na poschodie celý čas, v predajni sa triedilo podľa farby a druhu, zbieralo sa oblečenie po zákazníkoch a dávalo na miesto, bábky vo výklade sa obliekali. Za kasou nebola ani raz. Tak skús a uvidíš. Podľa mňa dobrá skúsenosť. Držím palce.

mirka_a_hrasok
8. feb 2023

Konkretne v tomto som nerobila, ale davnejsie som brigadovala v Humane a super. Tiez je to sekac :D Akoze roboty ako na kostole, to zase ano, ale podla mna lepsie akoby si sa tam mala nudit, takto ti to jednoznacne aj rychlejsie ujde. Zalezi ale samozrejme aj na tom, na aky kolektiv natrafis, to je proste gro celeho.

amelia1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamkalentedkova
8. feb 2023

Tak záleží na tebe ,aký druh zamestnania hľadáš ..či chces celý deň len sedieť na zadku a nič nerobiť ,alebo máš radšej niečo živšie ..lebo práce tam bude dosť ,ako v každom obchode ...ale zas ,si v teplucku,textil neváži tónu ,netreba zdvíhať nejaké extrémne ťažké veci ,budeš medzi ľuďmi ..za mňa je to fajn