Úrad práce - dohoda

adrianarepkova
26. okt 2022

Ahojte, chcem sa spýtať, či za takýchto okolností budem stále evidovaná na úrade práce a nevyradia ma.

Celý týždeň som v kontakte s pracovníčkou úradu (vie o mne aké brigády ma čakajú) a posielala som jej dnes doobeda dohodu o vykonaní práce, pretože zajtra a pozajtra mám ísť pracovať (poslala som jej to ako je potrebné, minimálne deň vopred).

Pani mi odpísala okolo 13:00 že všetko je v poriadku, ale podpis zamestnávateľa je zle viditeľný a je potrebné aby ho bolo lepšie vidieť.

Ja som si to samozjreme prečítala až po ich pracovnej dobe (bola som na brigáde aj dnes- inej ako mám ísť zajtra, nemala som priestor na pozeranie mailov) a poslala som jej lepšie viditeľnú zmluvu až keď ona v práci už nebola.

Myslíte, že to bude v poriadku a zostanem evidovaná na úrade ? 😫
Ja som si bohužiaľ nevšimla, keď som jej to posielala, že môj mobil cez ktorý som zmluvu odosielala si z prílohy urobil úplne inak vyzerajúci dokument a teda hlavne podpis 🤦🏼‍♀️

Ďakujem za informáciu.

daniela2505
26. okt 2022

@adrianarepkova jasné, úplne v pohode len jej ráno zavolaj

severkats
26. okt 2022

a máš jednu alebo dve dohody?

adrianarepkova
autor
26. okt 2022

@daniela2505 🥹🥹 dúfam, že to bude ako hovoríte 🤩

adrianarepkova
autor
26. okt 2022

@severkats jednu na dnešný deň, ktorá dnešným dňom aj zanikla a druhú na ďalšie dva dni, potom po piatku opäť zanikne 🙂

severkats
26. okt 2022

@adrianarepkova ok, lebo nesmieš mať súbežne 2 dohody. Sleduje sa potom výška príjmu v mesiaci (nesmie prekročiť 234,42€) a zároveň max. 40 kalendárnych dní za celý rok 2022. Budeš mať uznané doručenie dnes (kľudne do polnoci na mail, príp. schránka úradu).

adrianarepkova
autor
26. okt 2022

@severkats áno, pani bola zlatá a upozornila ma, mám len tieto dve, našťastie mi nič také nehrozí, ale veľmi si vážim vašu pomoc 🤩 ďakujem! Pekný večer prajem

taamalia
26. okt 2022

@severkats Prosím ťa a je potrebné zaslať info o príjme po skončení dohody alebo mesiaca? Čo tam má byť uvedené? VĎaka