Vyhorenie z práce

24. nov 2023

Mali ste ten pocit vyhorenia z prace? ako ste to prekonali, ako ste sa citili? mam pocit ze mam vyhorenie, absolutne nemam chut ist do prace a pritom nieje tazka a aj ma celkom bavi, no proste vobec sa mi tam nechce pride mi to cele zbytocne a nevladzem

daniela2202
24. nov 2023

PN a potom zmena

autor
24. nov 2023

@daniela2202 pn ale načo, kto mi ju da a prečo

zmrzlinka2021
24. nov 2023

Treba rieši príčinu vyhorenia, Pnky ti problém nevyriešia. Musíš riešiť dôvod vyhorenia

gabika0825
24. nov 2023

A kolektív je aký u teba v práci?

daniela2202
24. nov 2023

Aby si si oddýchla

ruzasipova
24. nov 2023

Ja som mala nielen nechut, ale aj neustale migreny, uzkostne stavy, nevedela som zaspat, nekonecnu pernamentnu unavu. Aj obvodny lekar vie dat na taketo pocity PN. Aj psychicka choroba je choroba.

tana85
24. nov 2023

nemala som to diagnostikovane, ale myslim, ze som mala nejake vyhorenie podla roznych online dotaznikov. pomohla 3 tyzdnova dovolenka, akurat sme mali v lete k moru a neskutocna ulava. ani u mna to nebolo pracou, ale celkovym kolobehom, ze uz aj veci, ktore mi dnes nerobia ziaden problem som vtedy videla ako neskutocnu zataz, vsetko ma vytacalo. ale PN by ti mohla pomoct - vseobecny bud sam vypise, ale da listok ku psychiatrovi na vysetrenie. dnes to uz nie je nic raritne :(

complyc
25. nov 2023

- vtip. Kamoša poslali robit ku Hasičom, že vraj tak to riešia lekári na Slovensku. Že u Hasičov nikto nevyhorí 😅

1fifinka1
25. nov 2023

Stalo sa mi to pred vyše mesiacom.. Mala som ale aj silné závrate z únavy, vyčerpania, atď. Obvodnu mam super, po základných vyšetreniach mi sama navrhla PN, ale mohla som ledva 2 týždne. Viac som si nemohla dovoliť kvôli práci a financiám. Inak by ma nechala kľudne minimalne 2,3 mesiace. PN mi pomohla tak na 25%. Ostatné bolo na mne. Vzdať sa druhej práce po 8 rokoch, upratať si priority a konečne začať oddychovať. Stále nie som fit. Rátam tak pol roka to bude trvať.