Zháňam aupair do Švajčiarska

jania023
15. feb 2013

Dobry vecer mamicky,stala sa mi taka situacia ze mi naraz ostala mala bez opatery od marca.Hladam nejaku babu ci paniu na dva az tri mesiace na starzenie mojej 5 rocnej dcerke.Praca je vo Svajciarsku a islo by o vyprevadenie slecny do skoly rano a o dvanactej ist po nu,dat jej najest a osat s nou do prichodu rodicov,upratat a udrziavat byt v cistote a nieoc to navarit..Ubytovanie a stava je zabezpecena.Pri spokojnosti moznost znovu nastupenia koncom augusta uz na stalo,nevadilo by nam ani keby sa robily turnusy co je za povazovane ze dne kamaratky sa striedaju po mesiaci alebo ako im to vyhovuje..Zienky hodujuce alkoholu nech sa zdrzia odpovedi 😝 ale vsetke ostatne ste vitane

scarlet28
15. feb 2013

@jania023 no,a aký jazyk je tam potrebný???a nejaké požiadavky???

jania023
autor
16. feb 2013

@scarlet28 u nas ziaden sme slovaci..in ak je tu francuzstina

mirka414
16. feb 2013

@jania023 ahoj ja byvam priamo vo svajciarsku,kde byvas ty?

jania023
autor
16. feb 2013

@mirka414 ahoj ty si daleko..ja som v kantone vaud

mirka414
16. feb 2013

@jania023 neexistuju u vas inzertne agentury?alebo v dedine si dat inzerat?

zaba912
18. feb 2013

ahoj uz si zohnala operku k dcerke?

slovakch
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
promod
7. apr 2013

Prajem pekný večer, reagujem na opatrovanie vašej 5 ročnej dcérky, ešte je to aktuálne ? mala by som záujem, deti mám veľmi rada a tu na Slovensku je veľmi ťažko sa zamestnať. zatiaľ ďakujem marika

promod
7. apr 2013

Práca by bola aktuálna z mojej strany ihneď, v prípade, že budete mať záujem , prípadne ak už niekoho máte, tak na striedačku. Bližšie info o mne vám veľmi rada poskytnem. s pozdravom marika. 🙂

jania023
autor
9. apr 2013

@promod Dobrý večer až teraz som si vsimla vašu odpoved..v prípade starého záujmu mi napíšte IP niečo o vás.
Dakujem

jania023
autor
9. apr 2013

@zaba912 ahoj kedže si nepridala môj nick tak som si správu nevsimla..nápis bližšie o sebe do IP

zuzanka419
10. apr 2013

@jania023 Ahoj, je vaša ponuka ešte aktuálna?? Mala by som záujem s opatrovaním detičiek mám skúsenosti.

jania023
autor
11. apr 2013

@zuzanka419 dobrý deň ešte áno ak máte záujem tak mi napíšte nieco o sebe a pripadne vložte fotku,IP

marika3030
26. apr 2013

prajem pekny vecer chcem sa spytat ci uz mate nejaku pani k svojej dcerke mala by som zaujem dakujem marika

henrieta97
28. apr 2013

ahoj,chcem sa opýtať,či ešte platí tá ponuka.ďakujem. heňa

zlata633
30. apr 2013
zlata633
30. apr 2013

@zlata633 Dobrý uť máte tu aupark pre dcerku, momentálne zhánam aj ja prácu niekde v zahraničí. Som spolahlivá, mám rada deti viem sa s nimi hrať viem variť aj zaujať deti. Sama som vychovala 3 deti. Opatrovala som kamarátke dieťa od perinky až do 6 mesiacov. Mohla by som nastupiť od Juna. Vy ste Slováci?

henrieta97
12. máj 2013

@henrieta97 ahoj,už mate niekoho k malej?

pemotore
23. máj 2013

@jania023 mate uz opateru zabezpecenu?

jania023
autor
23. máj 2013

@henrieta97
@zlata633
@pemotore dakujem za odpoved ale uz mame

cocac
24. jún 2013

Dobrý deň čítam že už opatrovateľku máte..ale ak by ste mali záujem striedačku...alebo niečo podobne...aj dlhodobo hned by som maa záujem ..Dakujem...

gabca2003
3. nov 2013

Dobrý deň, touto cestou hľadám opatrovateľku k môjmu 7-ročnému synovi do Švajčiarska. Nástup možný od 5. januára 2014 do 7. júla 2014.
Hľadám komunikatívnu, samostatnú slečnu alebo pani, s čiastočnou znalosťou nemčiny.
Náplň práce: odvedenie syna ráno do školy, vyzdvihnutie na obed, medzitým upratanie domácnosti a uvarenie jedla. Pracovná doba od 7.30 do 14. 30. Víkendy voľno.
Podmienky: vodičský preukaz B.
Ponukam: Jedlo a samostatná izba vo štvorizbovom byte, plat dohodou.
V prípade Vášho záujmu kontaktujte ma prosím e-mailom na: gabca2003@hotmail.com

millana
25. nov 2013

Ahojte dievcata, chcem Vas poprosit o pomoc z pracou vo Svajciarsku. Hladam si zamestnanie vo Svajciarsku, mam 24 rokou, po zavaznej dohode mozem nastupit ihned, som zodpovedna, komunikativna, pracovita. Hladam pracu v oblasti hotelierstva (chyzna, poprípade neake pomocne prace), alebo ako opatrovatelka najlepsie deti, ( odniest priniest zo skoly/skolky, navarit... poprípade aj starsieho cloveka. Prax v opatrovaní v nemecky hovoriacej krajine mam, vlastnim opatrovatelsky kurz + vodicky preukaz B. Najlepsie oblast Zurich no prijmem hocico. Za najdenie poprípade prace dam financnu proviziu. prosim posielat IP. Dakujem za kazdu radu, ponuku.

rybycka11
25. nov 2013

dobry vecer, chcem sa spytat, ci je ponuka este stale aktualna , dakujem kristina

eli232323
28. nov 2013

Dobrý deň, ak je ešte ponuka aktuálna prosím o mail na adresu lenka.hladajova@gmail.com. S deťmi mám bohaté skúsenosti. Za skorú odpoveď vopred ďakujem 🙂

cawes
28. nov 2013

@rybycka11
@eli232323
baby ak odpovedate na inzerat k tomu 7 rocnemu chlapcekovi, tak nie tak ak je to aktualne napiste mi co tak same napisat, pani vam tam dala email, napiste poslite zivotopis fotku atd.

aj mna caka hladanie aupairky do svajciarska ale teda takto keby mi niekto napisal tak ani nereagujem

enggie2
6. dec 2013

Ahoj. Mala by som zaujem napis mi na mail: pribelova.anna@gmail.com. Teraz nepracujem nikde takze nastup moze byt ihned. Milujem deti 🙂

nikoletta3
7. dec 2013

Ahojky. od 10. januara budem vo Svajciarsku. Chcela by som pracovat ako au-pair, prip. vypomoc v domacnosti a pod. Mam rada deti, preto by som chcela byt prave au-pair. Blizsie info rada doplnim e-mailom. V skratke: mam Pedagogicku vysoku skolu, referencie, dvoch mladsich surodencov a jednu malu sesternicku 1rocnu ;) Nicol
ciprovanikola@gmail.com