Zmena miesta výkonu práce a výpoveď

jg123
30. okt 2017

Ahojte, zamestnavatel meni miesto prevadzky, no ja nesuhlasim so zmenou miesta vykonu prace...viem, ze mam pri vypovedi dostat 2mesacnu vypovednu dobu, ale to ju teraz musim odpracovat na novom mieste (v inom meste)?

giardia
30. okt 2017

U nas to bolo tak,ze ked nas zamestnavatel stahoval na ine miesto a bolo to dokonca v ramci Bratislavy,tak ten, kto nepodpisal dodatok k zmluve s inou adresou vykonu prace,hned ukoncil pracovnu zmluvu a dostal odstupne.

jg123
autor
30. okt 2017

@giardia ja sa len bojim, ze bude trvat na vypovednej dobe, kedze nema narychlo nikoho ineho...a 2 mesiace dochadzat do ineho mesta...

nelinka2009
30. okt 2017

@jg123 nutit ta nemoze
Je to dovod na okamzite ukoncenie prac vztahu z tvojej strany a mala by si dostat odstupne. Porad s na urade prace.

giardia
30. okt 2017

@jg123 presne ako pise nelinka 2009,nutit ta nemoze,ked nepodpises dodatok o zmene adresy vykonu prace,mas ukoncit prac.pomer dohodou a to k datumu stahovania zamestnavatela.Urcite nedavaj výpoveď,inak sa oberies o odstupne.

jg123
autor
30. okt 2017

@giardia dohodu nemusia podpisat...a ak daju vypoved z org. dovodov oni, je tam ta vypovedna doba v zakone...

nelinka2009
30. okt 2017

@jg123 porad sa na tom urade, ale prac pomer by si mala ukoncit ty no neni jedno akym sposobom a z akeho dovodu, aby si sa omylom neobrala o odstupbe, lebo narok nan mas

giardia
30. okt 2017

@zlatinkob,@jg123 oznacila som kolegynku co takto z firmy odisla,dufam,ze sa nenahneva a poradi ti,ako to prebiehalo u nej.

zlatinkob
30. okt 2017

@giardia jasné, že nenahnevám 😀

giardia
30. okt 2017

@zlatinkob diky.Tusim sem chodime v rovnaky cas🙂

zlatinkob
30. okt 2017

@giardia tiež mám pocit, ale nabudúce radšej pri kávičke 😘

giardia
30. okt 2017

@zlatinkob urcitee.Volame si ❤