Ako prestať s kojením 20 mesačného dieťaťa?

hoffka777
12. nov 2017

Ahojte prosím poraďte mi mala ma 20 mesiacov a potrebujem ju prestať kojim lebo mam zdravotné problémy .kojim ju viac menej iba večer a na noc Lebo mi bez toho nezaspi .
Neviem ako prestať lebo ked jej nedám na príšerne hysaky aj hodinku dve . Ale take že sa trieska o posteľ a hysterci . Uz som v koncoch unavená príšerne v noci je aj 20 krat hore alebo stále na prsniku skoro vôbec nespím .
Ďakujem za rady

marion09
13. nov 2017

@malasandrika hlavne ze ty mas ku kazdemu a vsetkemu co povedat

lavieenrose
13. nov 2017

@pininka pokial to zene nevadi nech koji aj do 6 mne je to fuk ...tiez som si povedala svoj nazor..autorka temy nevrati cas a ani si to nemoze vycitat teraz vzniknutu situaciu musi sama vyriesit..

malasandrika
13. nov 2017

@marion09 k tomuto mám, lebo tiež chcem odstaviť, Ty očividne nemáš čo, keď útočíš

lindusss2016
13. nov 2017

@lavieenrose
Budem uprimna, nechce sa mi to ani citat, takze len tolko a opakujem sa po xty krat, kazde dieta a matka su individuslny pripad, kazdemu to vyhovuje inak a preto rady typu, kedy ma odstavit, su pre mna uplna blbost. Kazdy snad vie najlepsie, ako to ma.

ludmila1307
13. nov 2017

@lindusss2016 presne tak, tu padla otazka nie kedy, ale ako dieta odstavit.

lavieenrose
13. nov 2017

@lindusss2016 tlieskam tvojej inteligencii ides rypat a ma poucat a potom sa ti nechce citat ....ze sa ti chcelo aj prvy krat pisat...si si mohla usetrit tie tvoje vzacne nazory ..ano vidno ako najlepsie vedia ako odstavit.. ze si deti buchaju hlavu o postel jasnee...moju to v merku

evittam
13. nov 2017

@0silvia0 Ja nikde netvrdim,ze nie je.😉 Ale naozaj nemam rada blbe komenty toho typu co tu odzneli len preto lebo to bolo u nas ako som uz napisala. To je všetko.

jaya47
13. nov 2017

Pridaj sa do skupiny Odstavovanie starsich deti:
https://www.modrykonik.sk/group/2189/
Precitaj si a urcite najdes inspiraciu 🙂

evittam
13. nov 2017

@pininka Ja nepisem nazory len preto aby sa kazdemu pacili. Ak sa ti nepacia, necitaj. A mas po probleme.😉

pininka
13. nov 2017

@evittam to co si napisala plati rovnako a pre teba, ak sa ti nepaci moj nazor, nekomentuj ho.

evittam
13. nov 2017

@pininka 😎

barborabrzakova
13. nov 2017

Aj pre mňa to bola dilema. A skúsila som takto - presne na 2 roky malej, som povedala, že mliečko už nie je... a viac nedostala. Viac som sa toho bála ako ona 🙂 v noci pýtala, dali sme si rúčku a bolo... a po týždni prestala pýtať a KONEČNE začala súvisle spať 🙂

ktochytavzite
12. apr 2019

Chodte prec na tyzden,tak sa oduci,ja som to tiez nevedela,cele tehu sa dudlovsla,slo mi to na nervy a ptm som sla do nemocnice a sa oducila.