Ako rýchlo vám prišla menštruácia po vyvolávačke?

lucka369
5. feb 2011

Ahojte baby.Chcem sa opýtať že ako rýchlo ste dostali menštruáciu po pichnutý vyvolávačky.Lebo dneska som 44 DC a na 4O DC mi gynekologička pichla vyvolávačku,lebo na tehotenskom teste čo mi robila našla len / čiarku a povedala že do 10 dní by mala zaučinkovať.Lenže ja mám aj tehu príznaky ako bolestivé žilnaté prsia,časté močenie,závrate a zápchu 😒 Tak teraz neviem či mám ešte čakať že vyvolávačka zaberie a ja dostanem alebo už sa mám tešiť že nepríde 9 mesiacov 🙂

smejko126
8. sep 2015

Ahojte kocky chcem sa opytat bola som na vyvolavacku dnes je jedenasty den ale mrska nikde :( Ale boli ma vsetko rovnako ako ked mam dostat mrsku tak mam este pockat alebo zajst k doktorovi? Beriem aj anti tak neviem ci ma na to nejaky vplyv? Dakujem

anka909
27. okt 2015

Dobry den, ja by som sa chcela opytat ake mate skusenosti s vyvolavackou. Ja som dostala vyvolavacku a po 3 dnoch som dostala menstr.... Trvala 5 dni ale taka slabasia je tam moznost tehotenstva aj napriek tomu ze som dostala men. ? Dakujem

kikuska567
5. nov 2016

Prosím vás mohla by som sa spýtať včera som dostala u gynekológa vyvolávaciu iniekciju aj som včera fakt trošku krvácala skôr také spinenie môžem byť tehotná?

batola1
22. nov 2016

kikuska567 neviem ako vy,ale ja mam dosť problemy z menstruaciou,a na vyvolavacku som isla vydz jkd mi ms meskala aspon 6-7 dni,a vzdy pred tym,ako mi vyvolavacku dr. pichla mi brala krv aby vylucila tehotenstvo...tak neviem,ked tu pozeram ci je to bezny postup 😒

spongia16394
4. apr 2017

Ahojte maminky prosim vam mam pravidelnu menstrulaciu ale yeraz my 7dni meska a chcem ist k doktorke ale priznaly mam ako ked ju mam dostat boli ma podbrusie a este ltomu aj krize ale to neskutocne moze my meskat ak preto ze som prechladla predtym sa my to nestalo a tehu bu som nemala byt dakujem 🙂

kristina6014
6. nov 2017

Ahojte prosím Vás lekár mi pichol vyvolavacku týždeň pred MS, nemeškal a chodí pravidelne no dôvod mi akosi nepovedal, no aj tak môže mi prísť MS normálne či môže mať nejaký výkyv ? 🙂

vercatrixi
20. apr 2020

@stanca22 mohla by som sa stebou spojiť niečo sa spitat

veronikita1997
14. máj 2021

@facemum ahoj ja som to malá podobné 12. 4.2021 mi pichly vyvolavacku. Bola len slabá menštruácia veľmi slabá 2 dní hnedý výtok. A teraz čakám na menštruáciu.. Neviem teda prečo len 3 dní a veľmi slabunka menštruácie??

noha9
19. máj 2023

@lucka369 dobrý deňaj Falun takú inekci a nič som nedostala