Baktéria E-coli. Môže mať vplyv na otehotnenie?

cucuska
9. mar 2007

Ahojte. dnes mi tuto vecičku zistili v stere. viem ako sa tam môže dostať ale neviem čoho je schopná. My práve snažilkujeme a pokúšame sa o bábo. Môže to mať nejaký vplyv na otehotnenie? ďakujem

tinni
9. mar 2007

ahoj cucuska, ja som mala s touto bakteriou problemy ceeeele tehotenstvo... je to neprijemne, doktorka ma vzdy preliecila a mne sa za chvilu vratilo... ale na malicku to nemalo ziadny vplyv 😉 a asi to mam znova, musim ist k dr

dankaa
9. mar 2007

ahoj,
cucuska ja som TO mala nedavno,taraz mam zas staphyloccoca.Myslim si,že by bolo najlepsie opýtat sa gynekológa.Ale pred tým ako plánovať babo,by si sa mal preliecit,pretoze urcite Ti nasadili antibiotika a to nie je dobre pre plod v 1 trimestry

cucuska
autor
9. mar 2007

tinni ako sa ti to prejavilo? lebo ja nic nepozorujem a ani necitim. A VPLYV NA OTEHOTNENIE?

dankaa
9. mar 2007

cucuska ja som mala diskomfort v podbrusku,inac nic extra.

tinni
9. mar 2007

mala som taky bielo-zlty vytok a obcas ma to svrbelo, ale iba malinko, hlavne ten vytok bol neprijemny. Ale neviem aky to vplyv na otehotnenie, ale myslim, ze ziadny, lebo ja mam od 18 problemy so vselijakymi mykozami a otehotnela som neplanovane. Ale urcite by si si to mala najskor preliecit, tak ako povedala dankaa

cucuska
autor
9. mar 2007

no bola som u lekara. Ta ecoli je c malinkom mnozstve a netreba antibiotika jest. mam len tie hnusne plesne. Kupila som LAktobacila a jogurtiky. Pytala som sa ho ze ved teraz sme v najplodnejsom a tak a ze ci.... 😅 Dal mi lieky MACMIROR citla som letacik nie su ani zakazane v tehu a tak. Povedal ze to nie je vela, ale zas su tam a ked som sa pytala na tu bakteriu Ecoli, povedla, ze ona tam bezne zije ale len niekedy sa zacne mnozit ale ze zatial to netreba liecit takze tak.

siska78
9. mar 2007

Cucuska e.coli je bezna flora v creve.Takze ak jumas v posve tak sa to niekedy stane, ci uz pri sexovani, alebo utierani po toalete. Treba si davat pozor aby z toho neboli vaznejsie zapaly.

dankaa
9. mar 2007

co možem este poraditje ph emulzia TIAL-dostat v lekarni alebo v zdravot.potrebách-velmi mi to pomohlo.

siska78
9. mar 2007

myslim ze sa to vola Tantum rosa, ale v lekarni ti pomozu najlepsie.Toto je prasok ktory sa zriedi s vodou a robia savyplachy posvy.

cucuska
autor
12. mar 2007

babenky dakujem vam pekne krasne. 😀

chimena
12. okt 2007

www.zapper.cz
ale nesmú ho používať tehotné.

figurka1985
19. jún 2012

@cucuska ja mam presne ten isty problem, a vidim, ze pomerne neskor, ako ty🙂 gratulujem k babatku- vidim, ze sa zadarilo 🙂)))
Ja som bola dnes na kontrolu, zistili mi kandidu, a E.coli.... pred vysledkami som ale brala macmirror... a vraj to zabera aj na jedno, aj na druhe. Dufam, ze je to tak. Doktorke som miba vdacna, ze ma nenapchava antibiotikami, pretoze tie som v sebe nemala 20 rokov... tak hadam sa moje telo aj s tymto vysporiada...🙂

seraa
9. júl 2013

@figurka1985

ahoj viem ze je to uz davno ale chcela by som sa spytat ci ti vtedy zabral macmirror na tu e.coli?
dakujem

figurka1985
9. júl 2013

@seraa ahoj.... nie, nezabral... no mozno aj kvoli mne... nevzala som cele balenie... iba asi 10 ks... ...
o nejaky cas mi zas brala vyter, a bolo ich este viac.... ale subjektivne ziadne priznaky som nepocitovala, tak som sa tym nezapodievala.... E.coli ma kazdy v tele, len sem tam sa premnozi....

seraa
9. júl 2013

@figurka1985

ja som brala antibiotika a nezabrali, potom mi dala krem len na vonkajsie pouzitie (co nechapem)
a ked mi skocila ms ma to zacalo svrbiet , pritom predtym som vobec nemala priznaky a teraz ano
idem v piatok zase som zvedava
snazime sa otehotniet uz dva roky tak sa bojim vseljakych moznych komplikaci a bakteri :(
ja som citala ze praveze nema byt tam , je v tele ale nema byt v posve len ako citam vela bab sa toho nemoze zbavit..

figurka1985
9. júl 2013

@seraa myslim, ze by to pri otehu nemalo byt prekazkou... ja som ich urcite mala, a napriek tomu som otehotnela... dlhsie sa nam nedarilo, ale to bolo kvoli muzikovym deformovanym spermoskam 🙂
vela bab ma e-coli premnozene, dokonca aj v tehotenstve.... ja som sa tym prestala zapodievat, a zrazu mi nic nebolo 🙂
to svrbenie moze byt z candidy. skus denne zjest aspon jeden jogurt, alebo acidko, a kazdy vecer zajest probiotikum jablckom. Ak sa prejavuje v posve, problem je vacsinou v crevach. Odtamadial ju treba vyhubit... a ozaj- brala som aj koloidne striebro. To ucinkuje proti vselijakym aj skrytym zapalom v tele. Skus radsej alternativnu liecbu. ja mam skusenosti, ze po kazdej liecbe chem.liekmi sa mi dany stav len zhorsil....

seraa
9. júl 2013

@figurka1985

dakujem 🙂
candidu nemam ani nic ine len ta e.coli tam je :(
skusim to striebro
dik
a prijemne tehotenstvo prajem 🙂

zigzag
9. júl 2013

tato bakteria zije normalne v creve, rovnako ako ine bakterie ci plesne, problem je, ked je organizmus prekysleny, a tym padom oslabena imunita, vtady mozu robit problem, ale urcite nie, ze koli tomu nemozes otehotniet, zmen stravu konzumuj viac zelenej a surove stravy, jacmen goji, , atd a budes zdravsia 😉

meca
15. feb 2016

@figurka1985 ahoj akú alternatívnu liečbu na ecoli odporúčaš?

figurka1985
15. feb 2016

@meca zial ti neporadim.... ako som pisala pred 2 rokmi vyssie, prestala som sa tym zapodievat. Sem tam si supnem oreganovy olej, a pred tehotenstvom aj kloidne striebro. Ecoli ma kazdy v sebe... len raz sa viac namnozi, inokedy stiahne. Ale branit tehotenstvu by nemalo.... drzim palceky 😉
Drzim palce

meca
15. feb 2016

@figurka1985 dakujem 🙂