Baktéria E coli a možnosť otehotnenia

luciagdt86
25. apr 2014

Ahojte kočky. Chcem sa spýtať, či ste niektorá mala zistenú po steroch baktériu E.coli, ktorá vám bránila v otehotneniu. My sa s manželom snažíme už takmer rok, nedávno mi to zistili. História sa opakuje, lebo aj pred rokom som to mala, dostala som na to Polygynax a o mesiac po preliečení som otehotnela. Teraz som už mala dvoje lieky (Macmirror a Clotrimazol) a teraz až mi nasadila Polygynax. Je možné, že naozaj bráni ten bakter otehotneniu? Ako sa vám podarilo otehotnieť po preliečení? Ďakujem za rady a názory.

laurika25
25. apr 2014

Ja som bola na preventivnej a zistili mi E.coli no a kym som cakala cca 2 tyzdne na vysledky tak som medzitym otehotnela-🙂no mala som aj nejake ine bakterie-:(..v 1.trisemestri som sa moc na to neliecila (bala som sa nieco uzivat aj ked som mala predpisane cipky)..a sem tam som si ich dala preventivne ,no mykoza ma trapi dost casto v tomto tehotenstve.Takze u nas to nebranilo k otehotneniu.Vela stasticka pri snazilkovani.

@luciagdt86

veroniqe1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciagdt86
autor
26. apr 2014

@laurika25 Ďakujem veľmi pekne za informáciu. Snáď to teda ani nám brániť nebude 🙂

luciagdt86
autor
26. apr 2014

@veroniqe1 Ďakujem! Snáď to teda nebude prekážkou...

miskovicka131987
19. máj 2014

Ahojte baby, prosim vas a stretli ste sa uz s tym, ze partnerovi pri vysetreni spermiogramu nasli v ejakulate bakteriu ecoli? Lekar nam povedal, ze sa kludne mozeme snazilkovat, ze to nema vplyv na pripadne mozne tehotenstvo? Naozaj je to tak? Ked ma muz v spermiach bakteriu, nemoze negativne ovplyvnit pripadne tehotenstvo????? dakujem

duda223
20. máj 2014

@miskovicka131987 my aktualne riesime to,ze manzel ma tuto bakteriu vo vytere z mocovej rury nie ejakulatu. Spermiogram mal velmi zly ☹ neviem co je pricina ale na e coli dostal ATB

miskovicka131987
21. máj 2014

duda223 och to mi je luto:( mhm aj moj dostal na e coli ATB, lenze uz velmi ani nechce brat, lebo od septembra 2013 berie vkuse lieky, lebo raz mal vo vytere taku raz hentaku bakteriu..... ja len nerozumiem tomu ako sa niekto moze pokusat splodit potomka ked ma v spermiach e coli....