Bolesti po hysterosalpingografii

tomiholjubavi
4. jún 2015

Zienky, vo februari mi robili kontrolu priechodnosti vajickovodov. Mali sme to na privatnej klinike, vsetko krasne, ciste, luxusne. Vysledky boli dobre, vraj nikde ziaden problem. po vysetreniach mi dali antibiotika, vraj preventivne.

dovtedy som nikdy ziadne gynekologicke problemy nemala...aj vsetky testy ukazali, ze 100% zdrava a plodna....avsak cca dva tyzdne po prehliadke, zacala som hocikedy (náhodne) mavat silne bolesti, ako v prvy den menstruacie. Trva to par hodin a potom to zas prejde.... ziadny vytok, skriabanie, alebo ine komplikacie nemam...len tie bolesti v roznych fazach cyklu. co myslite, cim to moze byt? mohlo mi hsg nejako poškodit, alebo som len paranoidna? ☹

dakujem za odpovede :*

zuzkavladko
5. jún 2015

Hmmm, ja som necitila ziadne fyzicke zmeny po HSG. A mozno si len samu seba viac vsimas, ked sa teraz aktivne snazite, ci 😉 Nemozu to byt ovulacne bolesti? Ja kym sme sa nesnazili o babo som si vobec neuvedomovala a s nicim nespajala mierne bolesti pocas cyklu, az kym som si nezacala sledovat cyklus a zmeny pocas neho. Tak neviem...

tomiholjubavi
autor
5. jún 2015

@zuzkavladko nemyslim si...lebo predtym som ozaj nikdy nevedela, ze mam cyklus (okrem žravych dní počas ovulacie 😀 ) teraz len tak z ničoho nic zacnem mat take vyrazne tupe bolesti ako v 1 DC a za hodinku az par hodin zase prejdu. neviem si to ziadno vysvetlit...inak vsetko po starom...tak neviem 😅

dadulka256
8. jún 2015

porad sa s gynekologom na www.poradnagynekologa.sk