Bolestivá hrčka na intímnom mieste

radka174
16. júl 2018

Ahojte chcem sa spytat ci mate niektora skusenost s hrckou v oblasti medzi stehnom a vaginou?? Vcera rano som si tam nahmatala bolestivu hrcku.. celu noc ma to bolelo najskor som si myslela ze to je z nohaviciek ze ma tlacia ale rano som zistila ze tam mam hrcku a boli mna aj pri dotyku aj ked sa jej nedotykam.. neviem teda ci to moze byt ten zapaleny korienok chlpka ci to tak boli alebo nejaka uzlina.. som tehotna v 23 tyzdni do poradne idem za tyzden neviem ci mam cakat alebo ci mam ist hned. Je pravda ze v tu sobotu rano som sa holila preto neviem ci to nemoze byt z toho. Dakujem za rady

lindusss2016
16. júl 2018

@radka174 ved predsa musis citit, ci to je v kozi alebo pod kozou, to nie je snad problem zistit

radka174
autor
16. júl 2018

Nikdy som to nemala tak neviem na pohlad nie je vidiet ziadna hrcka iba na dotyk tak to zrejme bude pod kozou

pininka
16. júl 2018

Ja to mavam casto, aj v tehotenstve som to mala, ono to praskne potom a moze z toho ist hnis aj s krvou tak sa nezlakni potom. Ja som si dvala imazol na to. Ale moze sa aj nejakym alkoholom, alpa a pod

olive777
16. júl 2018

Zrejme podkožná cysta

deniskap
16. júl 2018

Alebo zapal z holenia.

ivka27101
16. júl 2018

Alebo to môže byt zápal bartoliniho žľazy, to je žľaza, ktorá zvlhcuje posvu. Ak to začne rast a este viac bolieť treba to riešiť. Vačšinou sa zapaluje ked nosis tesne oblečenie alebo máš dlho na sebe mokré plavky...

radka174
autor
16. júl 2018

Dakujem vam pekne za rady

radka174
autor
16. júl 2018

A este sa spytam keby to bolo z holenia tak by to tak bolelo?? Aj sa mi zda ze sa ta hrcka od vcera zvacsila

ja197
16. júl 2018

@radka174 možno len vrastený chĺpok, nevidíš tam v strede niečo čierne? Skús to trošku stlačiť, či z toho nepôjde niečo, hnis alebo niečo, mne sa sem tam tiež tak zapáli niečo v oblasti bikín, ale ja mám celkovo kožu citlivú na holenie takže ja to už poznám...ak je to chĺpok tak sa ti to zapáli ako vred, to už uvidíš že je to hnisavé a pôjde to von

ja197
16. júl 2018

@radka174 a k tej bolesti, vie to bolieť teda nehorázne 😊 niekedy si ani nohavičky nemôžem obliecť, čo ma to tak bolí 😊

irusa
17. júl 2018

Je to vyrážka... nestresuj

monika12486
17. júl 2018

Mne sa tiez robia take vriedky uz rok a nikto mi nevie prist nato, z coho.

montemotherone
17. júl 2018

@radka174 nebude to len vyrážka? Nejde to jednoducho vytlačiť? Daj si tam čosi na zahojenie. Alebo obyčajnú zubnú pastu, nech sa to vysuší 😉

radka174
autor
17. júl 2018

Bola som u gynekologicky je to zdurena uzlina dala mi antibiotika a mast.. ja nestresujem keby mna to nebolelo tak ako mna to boli tak to vobec neriesim

ebi88
17. júl 2018

Ja to mam od holenia (chlpok vrasteny), od tehu, teda vyse roka a pol a neprasklo to same ako inokedy, na jesen mi to na jednodnovke ma gynekologii vyrezu, uz to ani neboli, nie je to ani nebezpecne ale je to nepekne, mne to uz aj vidno, a take otravne. Dam to radsej prec.
Tolko ostary s jednym chlpom az to nasere...

kratulka
17. júl 2018

@ebi88 hihi treba nechat natur bobra 😁😁😁

ebi88
17. júl 2018

@kratulka ale vies, chystala som sa na porod tak som robila poriadky dole castejsie, keby nieco, aj to len po pamati pre brucho, tak toto sa mi urobilo..
no su aj horsie veci, nevadi.

meredith83
18. júl 2018

Mne sa to objavilo trochu vyssie ako tebe ked som bola tehotna. Tiez ma to vystrasilo. Teraz sa to zhorsuje ked ovulujem a po ovulacii. Pozerali mi to doktori a neboli znepokojeny. Ale nech to pozru sonom nabuduce. 🙂 nebol bude to ok..