Čo znamená hnedý výtok?

kexik218
16. jún 2014

Ahojte. Videla som tu zopár podobných tém ale v žiadnej som sa nenašla. Včera som si našla hnedý výtok bez zápachu okrem toho nemám žiadne svrbenie akurát sem tam pichanie v oblasti pupka. Všade čítam že môže ísť o tehotenstvo. Test mi ale vyšiel negatívny. Mohol by to spôsobovať aj šport? Do gynekologičky som objednaná až o týźdeň, preto som sa chcela poradiť.

bosoriak
16. jún 2014

Pockaj si na lekarske vysetrenie. Moze to byt cokolvek, od tehotenstva, cysty, ovulacneho spinenia, hormonalnej nerovnovahy, ranky na krcku maternice, po vobec nic neznamenajuce jednorazove spinenie. Nepises nic viac - kedy to bolo, ci je to dlhotrvajuce alebo jednorazove, ci beries nejake lieky, to vsetko sa ta spyta lekarka a po vysetreni (mozno) zisti pricinu. 🙂
Milion zien moze spinit rovnako, ale z uplne rozdielnych dovodov.

labajka
16. jún 2014

u mňa hnedý výtok znamenal tehotenstvo a hematom ☹

vodnicka
16. jún 2014

Ahoj moze aj nemusi to byt tehu ,Ja mam taku skusenost,ze som si robila v 6 tt test a ukazalo mi negativny a usg ze ide o cistu ktora vraj je prazdna a pocas menzesu praskne a vyplavy sa s tela na to som bola o 10 dni na usg a uz potvrd.tehu,to bolo pred 17 rokmi a teraz pred 4 rokmi som si robila tehu test lebo som mala hnede vytoky este v 4 tt a ukazalo mi pozitivny vysledok a tehu na usg v 6 tt dokazane na 100 percent.a hnede vytoky mozu znamenat hroziaci potrat alebo ze sa vajicko uhniezduje v stenach maternice tie vytoky som mala do 9 tt raz za 7 dni dostala som od lekarky lieky utrogestan a duphaston a hlavne pokoj a lezat hore nohami. 😉

charluc
16. jún 2014

@labajka prosim ta a to si mala na maternici ten hematom ? ja takto spinim aj tyzden -dva ,ale kedze mam vajecniky podviazane tehu niesom ist,dakujem

misha13p
12. jan 2015

Dobrý deň 🙂 prepačte, že vás vyrušujem ale chcela by som sa opýtať keďže už neviem na koho sa mam obrátiť mám pred menštruáciou cca 4dni a už 3 deň zo mňa ide hnedý výtok bez zápachu a bez bolesti. ja mám 16 rokov a stále ich nemám pravidelne...taký obvykle mám keď mi menštruácia končí a neviem čo to môže znamenať 🙂 Ďakujem za odpoveď

tinushka13
12. jan 2015

u mňa to takto bolo v jedne mesiac častejšie.. výtok dva dni ptoom nič.. opať . a zas nič.. nakoniec na USG že mám cystu. Išla som na vyvolávačku a cysta praskla. takže možno tehu a možno nejaká cysta. to ti ale naistotu povie Dr. 😉

januus
16. jan 2015

@misha13p mam to iste ako opisujes a nie je to nic zle, je to bezne 😉 pozri, pri menzese "krvacas" a par dni pred menzesom ked mas ten hnedy vytok, to je len o tom, ze uz ciastocne je krvavy a prichadza menzes..a po menzese je to tiez tak, ze uz to konci, ale este doznieva.. chapes dufam 🙂 takze no stress to je uuuuuuplne prirodzene 🙂

katkabg
16. jan 2015

Ja to mam vacsinou obcas pocas ovulacie

etelka1989
14. aug 2015

Dobry chcela by som sa poradit. Meska mi menzes a spriatelom som mala sex s ochranou ale aj bez a cil mi meska ,ale mam hnedy nezapachajuci vytok trval cca 4 dni a potom som mala slabunko ruzovunkavy vytok a ten som mala 3 dni a dnes mi zacal zasa hnedy a takto sa to opakuje tyzdem. S priatelom by sme chceli babo ale este nie cil. Poradte mi prosim co mam robil. Dakujem

anka229
16. aug 2015

U mňa takýto hnedý výtok trvá už 3/4 roka, najskôr sa objavil týždeň pred MS, momentálne ho mám už od 14. DC do menštruácie. Duphaston mám naordinovaný 2. mesiac, nepomáha. Podľa lekára mám ešte počkať a od budúceho cyklu mi nasadí Utrogestan - bez akéhokoľvek vyšetrenia, keď nerátam preventívnu prehliadku vo februári tohto roku, kde bolo všetko ok. Prosím Vás, je niekto taký kto mal podobný problém a aj napriek tomu sa mu podarilo otehotnieť?

exupery
16. aug 2015

U mna hnedy vytok- infekcia

kristinka86
16. aug 2015

Môže to byť tehu, čistenie organizmu od starej krvi, ale aj ovulácia. Ak to nezapácha, infekcia by to byť nemala. Si myslím. Je otázne, kedy ten výtok máš. Môže sa objaviť aj po styku. Ak si v strede cyklu, tak to bude ovulka, najskôr. Ak si mala nechránený sex počas ovulky, tak začiatok tehu. Ťažko povedať. 😉

0917407627
18. okt 2015

Dobry den newiem či je to ešte aktualna tema... ja mám hnedy vytok asi tyžden robila som si tehotensky test ale negativny

0904857465
22. nov 2015

Dobry den neviem či je to ešte aktualna tema ... ja mam hnedy vytok už2 dny je zapachajuci mensez mi meška už jeden tyžden aj den bola som u gynekologa a ten mi povedal že mam infekciu čiže zapal vagini predpisal mi lieki potom som šla na kontrolu povedala som mu že mensez som ešte nemala a povedal mi že nič tam neni vidno že mi odoberie krv a že bud som v tehu alebo to je infekcia prosim vam kto mal niečo take podobne poprosila bi som odpoved Dakujem ☹

terezka123456789
23. nov 2015

Ahojte...mozem sa Vas opytat...ci by niekto nevedel...mam hnede vytoky,zvacsili sa mi prsia casto chodim na wecko som unavrna a v poslednej dobe ma casto boli hlava...dnes mi dokonca ku veceru prislo trosku zle...no test mi vysiel negativny...co to moze byt? 🙂 dakujem za odpovede 🙂

anaviky
21. dec 2015

Caute ja mam taku otazocku... som necele dva roky po porode a este som nemala menzes,kojit som prestala pred cca mesiacoma beriem tabletky-azaliu... vcera som zala mat taky hnedkasty vytok ale uplne,ze minimum... moze to byt zacinajuci menzes ci??? je bez zapachu, dakujem vam

christym
23. dec 2015

Ahojte. Ja mam teraz tiez druhy mesiac hnedx vytok a je to tak na 4-5 dem po menstruacii. Nepaci sa mi to, tak pojdem radsej k lekarke, nech viem preco to tak je. A budem spokojnejsia. Inak mam aj endometriozu ,ale slabu ,tefda zatial , len sa to sleduje , tak ci to aj s tym nejak nesuvisi.
Tiez je vytok bez zapachu a bez svrbenia. Nie tak tmavy ako po menzesi ,praveze bledohnedy

zuzanita444
26. dec 2015

@christym ahoj, aj ja mam endometriozu a spinenenie 5 dni ale pred menstruaciou a nie po, takze to bude asi nieco ine. Tento mesiac mi nasadili utrogestan a ten pomohol.

nwmsama
18. jan 2016

Ahojte , dostla som hnedo - žlty vytok mam 12 a menzes este nemam moze to znamenat ze to dostanem ?

bobik26
7. mar 2016

Nwmsama : mam rovnaky problem a neviem ci to moze znamenat menzes alebo nie...😦😦 poradite mi niekto? Znamena hnedy vytok menstruaciu ci jej priznaky?

vikimiki65
10. jún 2016

Ahojte mam rovnaky problem ako Nwmsama, bobik26.
Už 3 den mam zlto hnedy vytok a menstruaciu som nemala.
Neviem ci to znamena ze ju dostanem alebo mam zapal..
Bojim sa a neviem co mam robit poradte mi PROSÍM ,

2simi111
23. okt 2016

Ahoj baby, mám už 3 dni hnedý výtok a ide mi aj trochu krvi. Momentálne mám ovulačné dni. No keď som to zbadala naplašila som sa. Môže to znamenať tehotenstvo? Ďakujem za rady.

karmela
23. okt 2016

@2simi111 ahoj ked si v strede cyklu pravdepodobne to bude ovulacne spinenie..Malo by trvať max 3 dni..Tak sa treba snažiť o baby držím palce

2simi111
24. okt 2016

Hej v strede cyklu. Asi je to ovulacne spinenie. Znamená to že teraz by sa nám mohlo podariť bábo? ;)

hoffmanka
24. okt 2016

@2simi111 áno presne tak, mali by ste to skúšať teraz intenzívnejšie🙂

petrlka
30. okt 2016

Ahojte, idem si k vam po radu . mam nepravidelny menzes ale takto dlho mi este nikdy nemeskal , meska mi 35 dni.pred tyzdnom som mala asi 2dni rhzovy vytok a teraz mam 5 dni hnede špinenie . no menstrucia stale nwchodi . test som robila a negativny. Bolia ma prsia, som cela nafuknuta,Viete mi prosim vas poradit co by to mohlo znamenat? Som v zahranici a k dr sa dostanem az o mesiac . dakujem za rady

lucka8787
31. okt 2016

@vikimiki65 nuz najlepsie ist k lekarovi ak to bude trvat dlhsie...a ak mas popritom bolesti, svrbenie, palenie tak cim skor...

lucka8787
31. okt 2016

@petrlka tazko povedat...takisto, isla by som s tym k lekarovi, nevh zisti co je toho pricinou. Moze to byt cysta, myom, hormonalna nerovnovaha...

petrlka
31. okt 2016

lucka8787 dakujem za odpoved no teraz nemam sancu sa dostak k dr este vydrzim a uvidim mozno sa este dostavia moje dni , no aj ked tontak nevyzera , uz mi skoncil aj hledy vytok tak neviem co sa deje

ivi727
7. nov 2016

ahojte, tiež mám podobný problém. beriem HAK avšak som v tom dosť nezodpovedná, často tabletku zabudnem. s priateľom máme pravidelne pohlavný styk bez ochrany. mala som veľmi čudné pocity, spravila som testy avšak všetky negatívne až na jeden na ktorom bol slabo badateľný duch. predtým som bola aj na gyn. na sone všetko v poriadku. 31.10. som mala normálnu MS ktorá skončila v sobotu, 5.11. dnes, 7.11. mám slabučko hnedé špinenie bez zápachu. na zvláštne pocity v bruchu som si už nejak zvykla, inak nič. neviete čo to môže byť?