Cysty v prsníkoch - štípanie

lenkac38
10. jún 2021

Ahojte.
Na sone mi našli v každom prsníku cystu. Vravela som následne doktorke, že ma dosť často aj štípe presne tam, kde ich mám. Ona mi však povedala, že to má štípať nemôže. Aj keď sama viem, že to dosť cítim... Ako to máte Vy? Štípali Vás cysty alebo nie? Vďaka za odpoveď ❤️

tamara321
11. jún 2021

@lenkac38 ahoj mna to stipalo ked som mala zapalenu cystu...ja to uz riesim vyse roka...na sone mi nasli zapal dali antibiotika ...uz ma to nestipe ale stale ma na dotyk boli

akinom0077
11. jún 2021

@lenkac38 to ma lekarka pravdu, to stipat nemoze... sama mam cysty v oboch prsnikoch prvy x mi to nasli ked som mala 28 r zijem s tym neriesia to nijak prsia ma bolievaju pred menstruaciu ale to nesuvisi s cystami

lucka_ke
11. jún 2021

ja mám cysty v oboch, pravidelne mi to dr. odsáva a stále sa tvoria, ja to cítim ako tlak a pálenie, už som mala aj také stavy, že som nemohla spať na boku a nevedla dvihnúť ruku do výšky... vraj to súvisí s hormónmi a kým mám cyklus sa budú stále tvoriť

falbala132
11. jún 2021

na tie cysty velmi odporucam Indonal alebo DIM. vyrovnava to hladinu hormonov, ktorych nerovnovaha sposobuje tie cysty. a prirodnou formou.

heln
11. jún 2021

Mna nestipali, iba boleli a tlacili. Tiez odporucam Indonal alebo Indol3.

olusik112
11. jún 2021

Mna cisty neštipu. Prsia ma bolievaju velmi pred menštruaciou.

akinom0077
12. jún 2021

@olusik112 asi tak