Cysty v prsníku

denisse1311
6. máj 2021

Ahojte, je tu prosím niekto kto mal maličké cysty v prsníku a vstrebali sa?Alebo zmizli?

Dnes na sone mi našli v pravom prsníku cysticky do 5 mm dve. Kontrola o 2 roky

Dakujem za každú odpoved

roztlieskavacka
6. máj 2021

Tiež som mala, tieto male su zväčša neškodne A ked si sledovaná každé dva roky úplne to stačí

jaga18
6. máj 2021

Aj mne našli 4 cysticky do 5 mm v októbri. Dr hovorila, že je skôr výnimkou, keď ich žena zopár nemá v mojom veku (mam 40) vraj to nieje nič neobvyklé ani nebezpečné. Kontrolu mam o rok.

denisse1311
autor
6. máj 2021

@roztlieskavacka mala? Čiže zmizli?

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martanagy
6. máj 2021

no ja chodim na kontroli kazdy rok urcite raz za dva je malo. Mala som 4ry, jednu museli vybrat lebo rastla aj ked bola neskodna. Jedna mi zmyzla po dojceni a dve male este mam ale aj z tych som nervozna a aj doktorka ze o rok na kontrolu.

denisse1311
autor
6. máj 2021

@martanagy takisto chodím na kontroly každý rok vždy po preventívne má gynekológ pošle aj na prsníky budúci týždeň idem k nemu aj s dnešným nálezom

kubkovamama
6. máj 2021

@denisse1311 tiez ich mam viac, no na kontroly urcite častejšie. Jednu co sa zacala menit mi vybrali po druhom tehotenstve, teraz normálne kojim tretie. Mam vybornu doktorku, radila zmenu ziv.stylu a vela vela tekutin+alchemilka

denisse1311
autor
6. máj 2021

@kubkovamama jej alchemilku? A veľa tekutín to pomoze na cysty?

heln
7. máj 2021

@denisse1311 ahoj, ja som mala a zmizli. Ale ja som uz mala velke bolesti a zacala som uzivat Indol3 a po dvoch mesiacoch zmizli a prestali boliet. Ak nebolia, netreba sa trapit. Ak bolia odporucam Indol3 alebo Indonal. Niekto odporuca aj Mastodyn. Niekto tvrdi, ze to nepomaha, mne to pomohlo.

denisse1311
autor
8. máj 2021

@heln ahoj pobolieva ma to aj keď sú len dve veľkosti do 5 mm. Ty si mala veľké? Indol ti odporučil lekár či sama si začala užívať?