Dá sa otehotnieť počas neplodných dní?

vanesadanielova18
9. jún 2019

Ahojte žienky,
mam taky problém... Davala som sem už príspevok ohľadom antibiotík Cefzil, písala som aj jednému gynekológovi, ktorý tvrdil ze antibiotika na meškanie menštruácie vplyv nemá,. Pohlavný styk som mala presne deň pred menštruáciou, čiže 19. Mája, (menštruáciu som mala dostať 20. Mája) no menstruacia stále neprišla, plodné dní som nemala, a dávali sme si pozor, tehotenský test, kt som si robila pred 11 dňami vyšiel negatívny, u gynekológa som bola v utorok, ( k tomu gynekológovi uz v živote nejdem, a samozrejme ho zmením) spravil mi ultrazvuk, povedal ze nejsom tehotna vravím ze aj keby som, ultrazvuk to na 100% ešte neukáže, zoberte mi krv, odmietol mi zobrat krv vraj on to vidí ze nejsom tehotna tak naco mi bude brat krv, takže teraz žijem v nepokoji.
OTÁZKA znie dá sa otehotnieť aj počas ne plodných dní aj keď sme si dávali pozor?
ĎAKUJEM ZA VŠETKY RADY, VEĽMI MI TO POMÔŽE, 🙏🙏

veronikaszabova
9. jún 2019

@vanesadanielova18 logicky - neplodne dni - neda sa otehotniet. Otehotniet mozes len cez plodne dni, kedy mas ovulaciu.
Urob si test a hotovo.
Ten pred 11timi dnami ti este nemusel ukazat //

vanesadanielova18
autor
9. jún 2019

@veronikaszabova mas pravdu, ďakujem.. Zajtra spravím alebo pozajtra nech to je ranný moc

andreal1
9. jún 2019

@vanesadanielova18 da sa vsetko ... aj pocas menstruacie takze jedniznacnu odpoved tu nenajdes. Ale gynekolog by naozaj este nic nevidel bola by si teoreticky v cca 3tt .. ku krvi sa vyjadrit neviem mozno to len nechcel riesit takto skoro
Pockaj par dni a sprav nove testy.. ja som si robila tyzden pred menstruaciou a cisto negativny..v prvy den meskania uz bola ciarka.
Ale ak ste si davali pozor mozno len menstruaciu oddialil priatel stykom..

andreal1
9. jún 2019

@andreal1 oprava da sa ak si mala o nieco posunute plodne dni a sikovne spermie mohlo sa postastit. Ak si mala plodne dni o tyzden asi tazko

punka24
9. jún 2019

@vanesadanielova18 tak nám sa podarilo počas menštruacie... plodné a neplodné dni... to hovor ak máš do posledného detailu preskúmaný cyklus a pravidelnú menštruáciu na deň presne... stať sa môže všetko... ja som tehu bola aj o tom lekarka vedela a krv mi brala aj tak neskôr... a ultrazvuk na 3-4 krat som chodila pokým nebolo vidno jasne srdiečko... neplaš sa...

ivky
9. jún 2019

@vanesadanielova18 nooo vies, sex mozes mat v neplodne dni ale kedze spermia vydrzi zit este par dni a ak sa dozije plodnych dni, tak otehotniet mozes. Ja som zazila :D dcera ma uz 14mesiacov :D

bagre
9. jún 2019

otehotnieť počas neplodných dní sa nedá - ale je otázka či sú neplodné vtedy keď si myslíš že sú, alebo by byť mali... urob test a uvidíš... mne tiež vyšiel test negat. a menzes nikde, a keď som robila o týždeň, - tak koľajnice / a pritom bol styk na začiatku 30 dňového cyklu/ nikdy som si to celkom neposkladala ,ako to...ale to je jedno. dnes má dieťa 12 rokov

vanesadanielova18
autor
9. jún 2019

@andreal1 najorv my to napadlo ale ked som pozrela do kalendára kde si zapisujem proste všetko tak uz sa nám to stalo asi 5 krát ze sme to robili pred MS a vždy mi prišla

vanesadanielova18
autor
9. jún 2019

@punka24 ďakujem veľmi pekne za radu 🙏😍😍

vanesadanielova18
autor
9. jún 2019

@ivky haha tak ste šťastná mamička, ďakujem za radu 🙏❤️

vanesadanielova18
autor
9. jún 2019

@bagre ďakujem za radu ❤️❤️🙏

vanesadanielova18
autor
9. jún 2019

@punka24 je pravda ze sa mohli posunúť menstruciu nemám ako hodinky, takže sa stať môže hocičo.. Akurat mi nejde do hlavy to ze sme si dávali pozor a aj napriek tomu?... 🤦‍♀️😂

fabrika
10. jún 2019

@vanesadanielova18 čo znamená dávali sme si pozor? dá sa otehotnieť kedykoľvek...

vanesadanielova18
autor
10. jún 2019

@fabrika To znamena ze to nedal domna 😂😂😂🤦‍♀️