Deravé vaječníky - skúsenosti?

evusenka123
6. feb 2019

Dobrý den prosím vás tie skusene ktoré už takéto niečo malý prosím napíšte mi ako ste sa liečili budem rada za každú jednu správu mam 17 rokov a od minulého roka na jar už som mala problémy odvtedy nemám menštruáciu aj keď som mala asi try krát ale bola to len kvapka a jeden deň iba tak som nedávno až dosť neskoro išla k ženskému doktorovi a on mi urobil sono a na obrazovke boli dva dierave vaječníky on povedal že mi to spôsobujú mikrocysty ja som si to išla vyhľadať na internete ale tam nič také som nnenasla miesto toho som našla fotky na ktorých bolo to isté keď som bola u neho dva vaječníky dierave a bolo tam napísané polycistyckich vaječníky spôsobujú neplodnosť a nadváhu tuk sa ukladá nájme do brucha čo je v mojom peipade pravda odvtedy som pribr0ala 20 kíl on mi povedal že budem mať problémy otehotnieť a ďalej už nič dal mi tabletky nosifol na try mesiace on to dáva ženám čo nemôžu otehotnieť neviem čo mám robiť prosím ak niečo o tomto viete tak mi to sem napíšte on povedal že to už bude na celý život a že menzes bude ale nepravidelný ja mám už 1 rok problémy veľmi sa bojím že nebudem môcť mať žiadne sety ešte som na bábätko mladá ale. Bobojim sa povecten mi ako ste sa vy liečili pretože tento doktorovi mi moc toho nepovedal asi pôjdem za inom doktorom chcem sa vyliečiť

snehulaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
srnocka30
6. feb 2019

tak ja mam 30 rokov a uz dobrych par rokov sa liecim na polycisticke vajecniky noo poviem ti je to boj na dlhe trate ziadny menzes neustale akne na tvari no je to nie moc dobra diagnoza nechcem ta strasit:☹alee sama si tymto vsetkym prechadzam aleee zase vsetko sa da uz existuje kopec moznosti ako sa to da podchytit kazpodadne prajem veeela zdravicka si este mladucka neboj da sa do poriadku🙂)

evusenka123
autor
7. feb 2019

@snehulaa môj doktor to vôbec neriešil jednoducho si povedal že to bude na celý život čo som čítala tak druhé ženy ty doktory liečili premislam že pôjdem inému

Takto to vyzeralo na obrazovke prosím opíšte mi či to iste ste mali aj vy

snehulaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lkristinka
10. feb 2019

Ahoj aj ja to mám ide to dá sa to liečiť a otehotnenie možno trvá dlhšie ale ide to 🙂 určite dieťa budeš mat a máš len 17 rokov do 22 približne sa to všetko ešte vie vyregulovať v tele a bude všetko v poriadku uvidis tiež som to mala a mi to zmizlo 🙂 nič sa neboj ... ja som s tým bola aj na laparoskopickej operácii ak tá na to pošli nechod hrôza a des .. menzes som stratila tiež úplne 🙂

148terka148
20. mar 2019

Zaujima ako sa to vyvijalo? A co ti povedali?