Dlhšie ovulačné krvácanie

phalaenopsys
26. feb 2013

Ahojte,chcela by som sa spytat ci je moc zavazne ak v strede mojho cyklu krvacam...ovulaciu mavam na 23 DC tento mesiac som mala normalnu ms 5 dni a od 20DC zasa krvacam a priznaky mam ako pri ms.myslim bolesti.nikdy sa mi to nestalo a neviem k comu mam tento hormonalny vykyv pripisat,je mozne ze na to vplyva aj stres?lebo tento mesiac som ho mala az ,az.a inak vcera som mala pozitivny ovu test,aj krcok sa sprava ako pri ovulke a dnes rano som dokonca mala natahovaci hlien,len tam bola aj krv...viete mi niekto poradit?

vikis5
27. feb 2013

mna by zaujímalo ako vieš ze "krčok sa správa ako pri ovulke"..dakujem

stela91
1. mar 2013

@phalaenopsys treba navstivit gynekologa....nie je to normalne ak to trva dlhsie a sa to stupnuje...ja som spinila a potom krvacala raz jeden den vela potom cely den nic a tak sa to striedalo cca 9 dni..asi som to spustila cajom alchimelkovym..

phalaenopsys
autor
2. mar 2013

@vikis5 pretoze siho kontrolujem 🙂..este si nepocula,ze sa meria BT,pozoruje sa hlien a krcok?

phalaenopsys
autor
2. mar 2013

@stela91 ja som krvacala tri dni a potom to uz prestalo...baby mi tu hovorili,ze to bolo ovulacne krvacanie.

stela91
2. mar 2013

@phalaenopsys moze byt aj nemusi..preco nejdes k Dr.,aby Ta vysetril?neboj sa..aspon budes vediet na com si...alebo staci Dr. Len zavolat a sa ho spytat...ja to vzdy tak robim..a bud mi povie,ze to nic nie je alebo ze nech pridem na vysetrenie, ze sa na mna pozrie...

phalaenopsys
autor
2. mar 2013

@stela91 no uz sa asi zistila pricina🙂 dnes som si robila tehu test a vysiel pozitivne...

stela91
3. mar 2013

@phalaenopsys supeeeeeeeeeeer, tesim sa s Tebouuuuuuuuu....vsetko dobreeee a hlavne klud a pohoda ...uzivaj si 🙂
vsetko co k tomu patri