Hľadám si súrne gynekológa v Ba.

eskop
24. mar 2020

Dobry den, viem, ze blba otazka v momentalnej situacii..ale potrebovala by som ist surne ku gynekologovi niekde v Ba.
Neviete kde pracuju aj teraz konkretne a prijali by ma? Vdaka..

lucinka1988
24. mar 2020

@eskop súkromná klinika FRAIS, tam Ťa určite zoberú len si treba zaplatiť.

retatka
24. mar 2020

Interklinik

eskop
autor
31. mar 2020

@lucinka1988 praveze v tejto situacii len svoje pacientky beru :(

lucinka1988
31. mar 2020

@eskop mne pred týždňom ponúkli termín a to som potrebovala ísť len na jednorazové vyšetrenie a nebol problém. Možno je iné, ak sa chceš stať ich pacientkou.

erikamamo
2. apr 2020

@eskop ahoj, spravne tomu rozumiem, ze doposial gynekologa v Bratislave nemas? napadlo ma, ze vyskusaj doktora Millyho. on je sukromny doktor, no ma zmluvy s poistovnami a myslim, ze by ta mohol zobrat. aj v tejto situacii ordinuje, no samozrejme, ze musi mat kazda pacientka na sebe rusko. ale to si myslim, ze je uz pre kazdeho samozrejmostou. vyskusaj.

williamska1
9. apr 2020

@erikamamo chcem sa k tebe len pridať a povedať, že aj ja som prestúpila k tomu ženskému doktorovi a som šťastná, že som tak spravila. on je perfektný odborník a aj človek❤

erikamamo
14. apr 2020

@williamska1 som rada, ze si napisala. cim viac nazorov, tym sa lepsie rozhoduje. takze tvoj prispevok isto eskop pomoze.

eliska13
14. apr 2020

@williamska1 môj najlepší doktor😀

williamska1
13. máj 2020

@erikamamo preto som tak spravila, lebo aj mne to veľmi pomohlo, keď som sa rozhodovala a viac báb mi napísalo, že tento doktor je úžasný😉
@eliska13 aj môj, aj môj😍❤

erikamamo
15. máj 2020

@williamska1 😉😉😉 a uz si bola tento rok na preventivnej prehliadke u neho? lebo ja mam ist zaciatkom juna a dufam, ze uz situacia bude uplne normalna a budem moct ist, lebo prekladat si to moc nechcem.

williamska1
16. máj 2020

@erikamamo nie, tento rok som ešte nebola. chodím každý rok tak koncom leta, koncom augusta, takže ešte len pôjdem. a teraz mi to aj vyhovuje, keďže je aj ten covid, tak som rada, že som nemusela ísť k žiadnemu doktorovi. ty si už bola? 🙂

erikamamo
17. máj 2020

@williamska1 mala som ist hned v strede marca ale zrusili mi to, lebo vsak vtedy boli hned zakazane preventivne prehliadky a teraz som sa este neobjednala. ale pojdem uz v juny isto si to vybavit, aby som mala pokoj🙂😇

williamska1
15. júl 2020

@erikamamo tak tebe to tiež narušilo plány. a oni ti dali vedieť, že preventívku rušia či ty si im volala? a ako, bola si v tom júni ako si mala v pláne? som tu dlhšie nebola, tak som zvedavá🙂

erikamamo
14. aug 2020

@williamska1 ano, sestricka mi volala, ze preventivna prehliadka sa rusi a na zaklade toho som si potom otvorila ich stranku a objednala som sa na dalsi termin. hj, hej, teraz som uz bola a vsetko nastastie dobre dopadlo. ved mala som rusko a uz sa normalne aj preventivky robia, tak som rada, ze to mam za sebou, lebo teraz ked znovu vidim, ze vymyslaju od 1.9. tak zase to mozno vsetko zakazu a budeme nahraty. neviem co furt vymyslaju, och