Hnedé špinenie po menštruácií

s_a
24. aug 2016

Dobrý deň, už tretí mesiac mám pár dní po menštruácií ako keby "hnedé špinenie". nebolí a nepáli ma nič, ale predtým sa mi to nestalo. Začalo sa to po tom ako som doužívala Entizol, mohlo by to byť aj z toho? nechcem hned utekať k doktorke lebo iné problémy nemám. máte s tým niekto skúsenosti? dakujem 🙂 (kategoriu si nevšímajte, nevedela som, kam to zaradiť 🙂 )

natalushka
24. aug 2016

Nemyslim si,ze je to nieco vazne..mne vzdy menzes konci len takym hnedym spinenim..ked si to doteraz nemavala,mozno len trocha rozhadzane hormony..uvidis kedy to prejde

seahorse27
24. aug 2016

Mne MS vzdy takto zacina aj konci...pytala som sa na to dr. a vraj je to ok. Ze keby ma to nejak velmi otravovalo, tak to vie poriesit nejakymi hormónmi, co ja zatial nechcem.

lucinka511
24. aug 2016

@s_a to je v pojo.starnes sa ti meni aj telo.ja som to kedysi nikdy nemala a neskor uz stale.

s_a
autor
24. aug 2016

@seahorse27 no tak nie je to bohviečo vyše týždňa mať v podstate "menštruáciu" :D ale tak radšej ako sa tabletkami zbytočne dopovať 🙂

@lucinka511 tak to som nečakala, že to už budem mať ozaj tak stále 😖

klara333
24. aug 2016

Je to normalne, ja to tak mam uz dlho, mam menzes v podstate takmer tri tyzdne. Lekar vravel, zze hormonalne sa s tym da daco, ale to az casom poriesim. Je to dost neprijemne. Ale nezabijem sa pre to.

seahorse27
24. aug 2016

@s_a Ono to ide s vekom a mne dr. hovoril, ze hlavne po pôrodoch sa to takto zvykne zmenit...mne sa to tiez zacalo po prvom porode.

s_a
autor
24. aug 2016

@seahorse27 tak ja som ešte nerodila zatiaľ 🙂 ale tak asi to bude tým vekom :D som si najprv myslela že to bude tým entizolom lebo ked som ho dobrala tak sa mi to prvý krát stalo ale už sú odvtedy tri mesiace a opakuje sa to tak už si na to asi len zvyknúť 🙂

lucinka511
24. aug 2016

@s_a niekedy za to moze aj stres alebo vycerpanie organizmu.ved ak to neni zdraviu zavadne tak to neris.prezijes☺