HPV 16 - dnes negatívne.

paulisko
8. apr 2020

Ahojte chcem sa s Vami podeliť o moju skúsenosť. V októbri mi oznámili, že mám LSIL a HPV 16 pozit. Cca týždeň dozadu som bola na onko-gyn. v BB a dnes mi prišiel výsledok, že výsledok na vysokorizikové HPV je negatívny. Veľmi sa teším a preto sa chcem podeliť o moju skúsenosť s liečbou aby ste sa mohli viaceré tešiť tak ako ja 🙂 Ja som aplikovala 6 mesiacov Papilocare gel + očkovanie Gardasil 9 ( som po 2 hej vakcíne, tento mesiac mi budú dávať poslednú) . Síce cytológia ešte ukáže ako na tom som, viem aj to, že vyliečená ešte nie som, ale aspoň to HPV preč je. Viem, že každé telo sa chová inak no dúfam, že moja skúsenosť Vám bude užitočná a možno Vás "nakopne" aspoň trošku. Prajem veľa síl.

beebee23
15. máj 2020

@paulisko ahoj ja mam pozitivne hpv 16 a bola som na kolposkopii onko. Gyn povedal ze su tam zmeny ale neni potrebna konizacia stale citim pobolievanie podbruska a dnes som spozorovala spinenie papilo gel som brala 3 mesiace ale priznam sa flakala som to tak idem kuru zopakovat zase tak drz palcr nech sa aj ja toho zbabim a tesim sa s tebou ☺️

paulisko
autor
15. máj 2020

@beebee23 ahoj ja som mala a stále mávam bolesti podbruška a prvé mesiace som mávala aj bolesti krčka dosť krvácanie po styku bolestivý styk suchosť pošvy s ktorou mám problém doteraz ale verím že sa to ešte upraví ...priznávam že občas som to flakala aj ja jeden mesiac som dokonca neužívala nič no potom poctivo ...takže držím všetky prsty nie len palce a dúfam že čoskoro sa ozveš že si zdravá prajem veľa síl 😊