Koniec šestonedelia

hruska91
6. dec 2020

Ahojte som presne 4tyzdne od porodu. Uz som nekrvacala len kúsok spinila uz par dni...a zrazu od vcera nanovo silno krvacam. Myslite si ze to su uz kramy? Mozem dostať kramy skor ako skonci sestonedelie?

danielahamar
6. dec 2020

Áno, teda za mňa to tak bolo po druhom.

katie253
6. dec 2020

@hruska91 záleží akej farby je krv, či svetlá alebo tmavá. Radšej zavolaj doktorovi, možno pôjdeš na sono A skontroluje to.

dominika_sk
6. dec 2020

Všetko do dvoch mesiacov od porodu je čistenie, nie ms.

hruska91
autor
6. dec 2020

@katie253 krv je jasno cervena...

nelca0510
6. dec 2020

@hruska91 nehovor tomu krámy. Dámy tak nehovoria, snáď nie si žena 3 cenovej kategórie. Môžeš sa stále čistiť, môže to byť menzes. Každé telo je iné.

titla
6. dec 2020

@hruska91 Na tvojom mieste by som sla na kontrolu do nemocnice. Ja som bola 2 tyzdne po porode, krvacanie uz nebolo take intenzivne, ked som zrazu zacala velmi silno krvacat. Volala som krstnemu, ktory je porodnik a ten mi kazal ist do nemocnice, pretoze znovu zintenzivnenie krvacania nie je dobre. V obdobi sestonedelia by si mala v pripade problemov ist do porodnice, kde si rodila (aspon nam tal prizvukovali pri prepusteni).

katie253
7. dec 2020

@titla tiež si tak myslím, mne doktor vravel, že do šestonedelia by malo krvácanie celkom prestať A nie sa zosilniť

katie253
7. dec 2020

@hruska91 myslím že jasno červená nie je dobrá