Krvácanie mimo cyklu

huginko
5. feb 2023

Milé žienky, prosím vás o názor. Mam 40 rokov, cyklus pravidelný v rozmedzí 28-35 dní. V auguste minulého roku som krvacala mimo cyklu, cca uprostred cyklu. Trvalo to len doobedu v jeden deň, skor normalne krvácanie, nie špinenie. Objednala som sa ku gynekológovi, mala som šťastie,vzal ma hneď v ten deň. Sono a vyšetrenie dopadlo ôk, všetko v poriadku. Skôr videl pri vyšetrení, že je to hnedá krv akoby staršia. Objednal ma o pár dní, vzal mi krv. Hormonálny profil v poriadku, rovnako aj štítna žľaza. Nič nezistil.Dalsi menzes prišiel na cca 44 deň. Ďalšie cykly boli v poriadku, načas. Včera sa zopakovalo to isté, teda zhruba po 6 mesiacoch. Krvácanie na 16 deň cyklu. Opäť krvácanie, nie špinenie, včera aj čerstvá aj hnedá krv, dnes už je to menej, skor hnedé sfarbenie. Mam ísť ku gynekológovi? Viete mi niektorá poradiť, čo by to mohlo byt? Bolesti žiadne nemám.... Ďakujem za Váš čas 🙂 a každú radu

stellarstar
5. feb 2023

@huginko cyto ti robil? Nemáš menopauzu?

huginko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
huginko
autor
5. feb 2023

@stellarstar cyto je co? Vyšetrenia, ktoré robí v rámci preventívky? Ak áno, chodím pravidelne každý rok, mam vždy v poriadku

stellarstar
5. feb 2023

@huginko cytologia ster z krčka maternice

huginko
autor
5. feb 2023

@stellarstar áno, vždy pri preventívke