Krvácanie po spontánnom potrate

14. dec 2023

Ahojte, Chcela by som sa poradiť.
14.11. som vysadila utrogestan,pretože sa zistilo ,že sa nejedná o prosperujúce tehotenstvo a vnútri je len gestacny vak. Krvácať som začala asi 20.11., 24.11. to bolo už dosť silné a trvalo to tri dni. Potom som krvácala tak pomenej, občas len spinila,občas krvacala. Dr povedala že stačí prísť po ďalšej ms tak som sa na kontrolu nehrnula,ale šla som 7.12. lebo deň predtým som mala zase silnejšie krvácanie. Skontrolovala ma cez sono( hcg sa nemeralo )a povedala že vnutri je všetko vyčistené,mám len cystu ccca3.5 cm ale gestacny vak je preč a že už to nevidí na dlho to krvácanie ,ze mám čakať o 5-6 týždňov menštruáciu a potom mám prísť. Pichla mi ešte injekciu ktorá by to krvácanie mala postupne zastaviť. Odvtedy prešiel týždeň a tá intenzita je viac menej rovnaká. Stretol sa s tým niekto ? Čo osm tu čítala diskusie, väčšine žien krvácanie bez kyretaze trvá pár dní. Na internete som čítala že okolo21 dní. Mne to už presahuje,niekde uvádzajú že do6 týždňov je to v poriadku. Som z toho zmätená,nechcem ostat na sviatky v nemocnici 😥prosím poraďte. Ak rátam to krvácanie od tej prvej najsilnejšej intenzity od 24 tak dnes je to 3 týžden. ďakujem

nairobi
14. dec 2023

Ja som "krvacala" po kyrete celých 6 týždňov,ale skor to bolo len spinenie...