Krvácanie po styku

vikinka128
4. apr 2023

Dobrý deň. Viem, že je tu založených viacero podobnych diskusii, ale predsa každá žena je jedinečná a jej problémy tiež. Tak by som sa rada opýtala, nikdy som takéto problémy nemala, avšak teraz sa “len” 2x stalo, že som po styku začala krvacat. Čerstvá, červená krv. Ako keď sa človek poreže, nič ako pri menzese. + k tomu mám neustálu potrebu chodiť na toaletu, aj keď vycikám len 3 kvapky.

Ku gynekológovi idem za 3 dni, najskôr ako ma vie zobrať, ale mám strach, ked viem čo všetko to môže byt.
Zažil niekto niečo podobne?

Tehotná nie som, mala som menzes, aj ovulaciu. Cyklus si mesiace meriam skrz bazálnu teplotu a všetko je úplne ok..

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sabina_71
4. apr 2023

@vikinka128 mne kedysi starý gynekológ, od ktorého som odišla lebo bol úplne tupý povedal, že krvácanie je normálne mimo cyklu aj keď som krvacala tak jak med pustíš kohútik. Čo sa týka po styku stalo sa mi to párkrát a bolo zo kvôli tomuto: raz mykoza a zápal, aj keď som nič necítila bol tam, potom z kondómov, potom náruživý sex a potom praskla cievka co sa môže stať. Raz som začala krvácať obrovské zrazeniny a veľmi silno vtedy som šla na pohotovosť kde mi zistili ektropiu krčka. V tvojim prípade to vyzerá na zápal keďže sa ti pýta stále na wc. Inak klub mama a ja ma veľmi dobre poradne a odpovedajú aj v ten deň. Vždy mi poradili len dobre. Uvidis co bude, nemyslim si ze niečo vážne. Aj keď ta chápem mne by si sa krvi nedorezala. Inak mne to robili aj kondomy keďže som zistila ze som alergická na latex. Kondomy to podrazdili a ľahko prišlo ku krvácaniu drobných ziliek. Mihla som jedine skyn bez latexu. Najlepšie. Teraz mám teliesko.

vikinka128
autor
5. apr 2023

@zuzana9415
@sabina_71 ďakujem vám 🙏🏻🙏🏻😊