Laparoskopia a vaše skúsenosti s ňou

tamburetka
20. nov 2011

Ahojte. rada popýtala, resp. poradila a získala nejaké info, či má niekto skúsenosť s laparoskopiou cysty v rámci jednodnovej chirurgie? ja by som mala ísť koncom mesiaca a ked tak čítam diskusie kde baby píšu o zákroku v nemocnici, čo to všetko obnášalo /klystír, vývody, nemožnosť chôdze/, zdá sa mi priam nemožné aby sa to dalo všetko bez rizika zvládnuť tak, že už poobede budem doma so zašitým bruchom. neviem si to celé akosi dobre predstaviť a hlavne to fungovanie po dalšie dni! dakujem za všetky odpovede!

sisska11
4. aug 2018

Ahojte...mozno to tu sem uplne nepatri, ale pred par mesiacmi som tu pisala o lsk... no hlavne vysledky boli hrozne, jeden vajecnik nepriechodny druhy pod tlakom spriechodnili na asi 20%, k tomu je nejak pokruteny...dr povedal, ze prirodzenou cestou jedine zazrakom otehotnejem. Sklamana, nestastna som sa pomaly zmierovala s ivf ako jedinou cestou. Poslali ma este na hematologiu a tam mi zistili vrodeny tromb. stav, vsetky mozne genove mutacie, takze som uz nedufala ani v ivf a pomaly sme vsetko vypustili z hlavy. Stal sa ale velky zazrak 🙂 v maji som otehotnela uplne prirodzene a zatial je vsetko v poriadku. Mozno pomohla z casti lsk z casti psychika, neviem. Preto vas chcem vsetky povzbudit, zazraky sa asi deju a drzim vam vsetkym palce.

lalilla
3. feb 2020

Ahojte. Ja mam za sebou hyfosy a vajickovody priechodne pekne. Ale spinimi pravidelne od konca ovu az po zaciatk ms. Potom nic a zas. Snazime sa o babo a rozmyslam nad tou laparkou ci nemam daky polyp alebo co co nevidno inou metodou. Vlasnte aky je zasadny rozdiel medzi laparkou a hysteroskopiou? Co je lepsie?

majka2211993
26. máj 2020

@vivianaba ahoj pises ze mas viac laparoskopii za sebou chcem sa opytat mala si aj cystu na vajecniku? Ci to boli ine laparoskopiedakujem mna jedna caka zajtra rano a som neskutocne v strese

vivianaba
30. máj 2020

@majka2211993 az teraz citam, dufam ze to mas uspesne za sebou! Vsetko dobre!

saja0504
19. aug 2020

Ahojte, aj keď je to stará téma, pre mňa teraz aktuálna tak snáď mi poradíte. Som po laparoskopii myoma maternice 4ty deň a stále od spodu krvácam. Koľko ste vy krvacali? Áno viem, je to individuálne ale tak aj tak som zvedavá či to môže trvať ešte týždeň, dva, mesiac... Len som mala mať dnes už aj menzes, tak možno by sa aj to operáciou mohlo posunúť a teraz ho vlastne mám? Ale tak to sú už len dohady 🙂

malinoismum
19. aug 2020

@saja0504 ahoj ja som po LSK krvácala - ak sa to dá tak nazvať lebo to skôr bolo take, ako krvavé sople (pardon na vyraz🙂) asi zhruba niečo vyše týždňa a potom ešte týždeň spinila. Želám veľa zdravia 😊 a MS meškal ale to prikladám asi stresu z operácie, keďže bola moja prvá.

leameleg
23. nov 2021

@cicanuska ahoj je to stara tema ale mozem napisat sukromnu spravu