Mali ste namiesto menštruácie len hnedý výtok?

sylwi23
26. jan 2012

Caute, caute. Neviem si to nijak vysvetliť jedno je pravda odvtedy čo beriem homeopatiu teraz tretí mesiac sa vo mne dejú fakt zmeny chodím aj na biorezonanciu.... No minulý mesiac som mala tak nafúknuté prsia a bola som tam dole tak vlhká a to pár dni pred mojimi dňami čo normálne vôbec nemám práveže vtedy som tam suchá a iba keď mám ovu. to také mám. Už sme si mysleli, že môžem byť v tom. Mám totiž rok a pol ročného syna. Druhé dieťa chceme tak od apríla a sex máme metóda prerušovania - práve v jeden deň sme mali, ale pocit, že sa tam niečo mohlo dostať. Meškalo mi to tri dni a potom som dostala nezvyčajne hnedý výtok - normálne to nemávam Ms so mala to Th normálnu a pravidelnú niekedy trocha meškala. Potom som k tomu hnedému dostala minimálne krvácanie trvalo to par dní. Prsia som už nemala také citlivé a boli ešte nafúknuté ale nie až tak . No a teraz som to zas mala dostať a v deň mojej Ms zas len to hnedé a teraz už nemám skoro ani krv mám akoby slabučké špinenie alebo len ten hnedý výtok. Inak si necítim ani prsia ani žiadne extra zmeny len som tam dole vlhšia ako obvykle a nijak sa nesledujem takže neviem. Mal niekto niečo podobné? Na jednom fóre som čítala, že si mám urobiť TH. test a ísť k lekárovi. Dúfam, že nemám nejakú hormonálnu poruchu lebo všetko bolo ok. Myslíte že by na to mohla mať vplyv homeopatia? Beriem také kvapky dva druhy.... Tehotentvo kategoricky vylučujem lebo som tehotná už raz bola a viem, že som mala dosť citlivé prsia. Proste som si istá,že keby teraz hej tak by som to cítila aj keď na začiatku som bola o tom presvedčená. Myslíte, že mám ísť k lekárovi čo by to mohlo byť? diky moc, sylwi 🙂

lucia375
26. jan 2012

Podľa mna to môžu spôsobovať homeopatiká. Ja takým veciam nedôverujem. Ked mam zdravotný problém radšej zoberiem škatulku normálnych liekov ako neviem ako dlho brat tie gulicky a kvapky, ktoré nikam nevedú. 😝 Na tvojom mieste by som si ten tehotenský test kúpila a ked vylúčiš že si tehotná tak ísť k lekárovi. Za to nič nedáš. 🙂

sylwi23
autor
26. jan 2012

ok diky aj to urobim , ja zas neverim chémii a som za homeopatika, mám dobré skúsenosti a asi aj viem preco to ma s nimi súvis ,pa

lucia375
26. jan 2012

@sylwi23 Držím ti palce nech ti to dobre dopadne. 🙂

koniarova
26. jan 2012

@sylwi23 Urob si ten test, pre istotu. Aspoň jeden dôvod na 100% vylúčiš. 😉

sylwi23
autor
27. jan 2012

už som si urobila a ako som si aj myslela a vedela tehotná nie som a som rada lebo ešte chceme troška pockat. Ja asi pockam a ked to bude take aj buduci mesiac tak idem k doktorke. Mna nic neboli takze si nemyslim, ze je to cysta a hormonálnu inekciu nechcem. Nechám to prirodzene na moje telo. To, že nie som tehotná mi bolo jasné lebo poznám ten stav- človek to cíti🙂

lucia375
27. jan 2012

@sylwi23 No ved počkaj mesiac a potom uvidíš, keby sa ti to opakovalo môžeš skočit lekárke pre istotu. 🙂

kritype
24. aug 2012

Čaute všetci. Viem že tu sa odbornej rady nedočkám ale možno aj tie vaše mi pomôžu. O hnedom výtoku namiesto menštruácie sa hovorí snád na každej druhej stránke ale každá si ten svoj vysvetľuje inak. Mám 20 rokov a poprvý krát mám namiesto menštruácie hnedý výtok už 4.deň. Prišiel presne v deň termínu menštruácie. Tehotenský test som si robila a vyšiel negativne. Môže to byť tým že som brala vaginálne tablety Gynoflor? Predsa obsahujú nejaké hormony.