Namiesto menštruácie jemné špinenie a hnedý výtok

katka64376251
17. apr 2019

Ahojte. 👋
Z priateľom sa snažíme o dieťatko, zatiaľ sa žiaľ bohu nedarí. Ale moja otázka znie takto, mali mi prísť moje dni všetko ako obvykle bolesti a tak prišlo mi to o dva dni skôr ale vôbec to nebolo ako zvyčajne. Slabučké krvácanie v priebehu asi troch dní a ďalej nič len také ako hnedý výtok. Chcem len poradiť čo by to mohlo znamenať či si kúpiť test a urobiť si ho alebo to mohla byť len nejaká hormonálna zmena na vine. Ďakujem vopred za každú radu ženy. 🙏 🤔🙂

simbatko
17. apr 2019

@katka64376251 ahooj asi by bolo dobre si spraviť tehu test..Aa uvidis...keď si si niečím neni istá tak ickaj k lekárke😌Tak ti viac povie..Aaaa dufam že si tehulka..🙏🍀

lucka12399
17. apr 2019

@katka64376251 moze to byt tehotenstvo, no aj daco ine 🙂 my ked sme sa snazili tak som mala tiez takuto mrchu, a tehotna som nebola .. no urob test a uvidis, vela stastia

lenka9617
17. apr 2019

@katka64376251 ja som na tom úplne rovnako. Kramy prišli o 2 dni skôr ale úplne slabé a hlavne žiadne bolesti a ja zvyčajne až odpadávam čo mi je tak zle. Keď sa to skončilo tak po 2 dňoch prišlo slabé spinenie ale tiež iba 2 dni. Robila som si potom neskôr aj test ale negatívny. Buď som ho robila skoro alebo naozaj tehotná nie som. Snažíme sa už dlho a mám za sebou aj potrat takze to je možno hormónmi. Skus si spraviť test a uvidis. Držím palce 🤞aby sa zadarilo.

catherinah
17. apr 2019

Test si si nerobila?

katka64376251
autor
17. apr 2019

@lucka12399 ďakujem za odpoveď. Nechcem si robiť test hneď aby som nebola náhodou sklamaná 🙂

jankalukasova
17. apr 2019

@katka64376251 mne sa to stalo 2x. Dnes uz mam dve deti 😉

vektricka16
17. apr 2019

@katka64376251 aj my sme sa zacali snazit a mam hnedy vytok...zajtra by mala prist mrcha a ked nepride spravim test ale brucho ma neboli len na vecer a take pichanie v nom citim sem tam..tak som zvedava na zajtra..na tvojom mieste si vyskusam spravit test 😉

lucka12399
17. apr 2019

@katka64376251 ja by som vyskusala test.. aspon budes vediet na com si.. ked sa nezadarilo teraz zadari sa nabuduce 🙂

vcelicka2578
17. apr 2019

Baby vidíte tam niečo?

slnecnica36
17. apr 2019

Aj my keď sme sa snažili, tak som mala jeden mesiac len take splnenia aj o štyri dni skôr, další mesiac úplne silnú a tak na striedačku, hoc dovtedy som mala vždy pravidelnú a normálnu a vždy som dúfala že som už tehu 😔 teraz ale neprišla vôbec, ani spinenie ani nič a som v 8tt. Ale boli prípady, keď toto spinenie bolo tehotenstvo, tak skús test, keď bude negatívny, tak to sklamanie príde skôr či neskôr, tak radšej to už mat za sebou. Silno držím palce aby boli // ❤️

lenka213
17. apr 2019

Ja som takto "menstruovala" pred 5 rokmi a akurát zakryvam 5 ročnú dcérku 😂❤️ Iba spinenie, potom silný akoby čokoládový výtok.... A bola som tehula 😉

katka64376251
autor
18. apr 2019

Baby ďakujem vám. Spravím teda test a budem vás informovať 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre