Mám 20 rokov a hnedý výtok

skvrnka14
29. sep 2017

Ahojte, že včera ráno som mala bolesti v podbrušku, bolo mi ťažko a myslela som si, že ide na mňa menštruácia. No ale bolesti za cca 2 hodinky prešli a mala som tmavohnedý výtok, nebol slabý a prišlo mi to akoby to boli zrazeniny. Dnes to isté ale mala som trošku krvi na papieri ale inak stále len ten výtok. Menštruáciu mam mať až v nedelu a väčšinou mi par dní mešká, mam 20 a tehotná byť nemôžem, styk som nemala. Je to podla vas normalne? Ci by bolo fajn s tym ist na gyndu? Asi som uz mala nejaky podobny vytok ale väčšinou po menštruacii a nikdy nebol silny. Ďakujem 🙂

lilyianka
29. sep 2017

@skvrnka14 spinenie pred ms

marinana
29. sep 2017

Ahoj isto to máš len spinenie pred ms 🙂 neni sa čoho obávať. Baby ja by som chcela radu dostala som menštruáciu ale trvala len tri dni nedá sa povedať žeby bola slabá taká normálna. Nemôže to byt tehotenstvo ? Pred ms som si robila test ale bol negatívny ďakujem za každú odpoved

skvrnka14
autor
29. sep 2017

@marinana podla mna sa nemáš čoho obavať 🙂

marinana
29. sep 2017

Dúfam 😂predsa len mám nejaké pochybnosti pretože viacerí mi povedali že vyzerám byt iná ...taká intuícia u druhých že som krajšia ako keby tehotna takze pochybnosti mám

synda11
29. sep 2017

@marinana moze byt ja som to ak mala pri prvom

marinana
29. sep 2017

@synda11 vážne ? Príznaky moc nepozorujem nijaké až na veľké zmeny nálad precitlivenosť 😂 ale nedávala som tomu veľký význam

synda11
30. sep 2017

@marinana ja som mala ms do tretieho mesiaca.... a tiez taka normalna a tiez pomenej dni...preto som vôbec netusila ze som tehu....boli sme akurát v prahe na vylete s mojim a partiou som sa vadila ze si chcem dat kacicu na vaclavaku....a nie kebab v zoo....brutalne chute som mala....

marinana
30. sep 2017

@synda11 zaujímavé no😀počkám ešte chvíľu a spravím test , som zvedavá či z toho niečo bude 🙂

perla2017
11. mar 2019

@synda11 Mozem sa opytat - ked ste mali menzes do 3.mesiaca teh., mavali ste aj ovulaciu medzi menzesom (pocas tehotenstva)? Velmi ma to zaujima, pretoze toto teraz “riesim” ja... Dakujem 😊

synda11
20. mar 2019

@perla2017 popravde netusila som ci je a kedy je o baby sme ss snazili skoro tri roky a nic tak sme sa nato vykaslali a cestovali preto som nezbadala ani ze som tehu lebo som mala skoro rovnaky menzes ako vzdy a nefavala som si pozor na seba takze skoncila som v nemocke ale dopadlo to dobre ak som aj tu ovu mala tak som to nejak zvlast necitila