Mám genitálne bradavice, POMOC!!!

zdenkah11
28. feb 2020

Ahojte, pred nedávnom som bola u gynekológa, pretože sa mi začali na "nej" vytvárať veľké červené a miestami až hnisavé fľaky. Potvrdil mi genitálne bradavice a posiela ma na laserovú liečbu. Nikdy som takéto niečo neabsolvovala a som úplne zúfalá z toho, neviem čo mám od toho čakať, ktorú kliniku si vybrať. ďakujem za každú reakciu, držte mi palce!! 😢

dextella14
28. feb 2020

mate stastie na inteligentneho a scitaneho gynekologa..
v sucasnosti je liecba condylomov /genitalnych bradavic/ laserom najmodernejsia a s najlepsimi vysledkami.. nedochadza ku vzniku jaziev ako pri ostatnych liecebnych metodach. neviem z ktorej casti sk ste, ale doporucujem mudr Baumgartnera -
http://www.paracelsi.sk/sk/kondylomy.php

Dr derm

zdenkah11
autor
28. feb 2020

@dextella14 ďakujem pekne za odporučenie som z Petržalky ale ako tak pozerám nie je to až tak ďaleko odomňa.

dextella14
28. feb 2020

@zdenkah11 to urcie nie.. odporucam

gelifil
28. feb 2020

vies aj, ako si sa nakazila??

dextella14
28. feb 2020

@gelifil toto ochorenie sa prenasa pohlavnym stykom

giuli
28. feb 2020

Nie je to daleko... ale najprv si over ,ake su platby...ja som k nemu chodila s d0cerou kvoli hemangiomu a stalo nas to cez 3000eur......kazdy vystrel laserom sa plati...samozrejme toto bude urcite lacnejsie ovela

zdenkah11
autor
28. feb 2020

@gelifil nakazenie je časté prostredníctvom pohlavného nechráneného styku. A to je môj prípad. Ďakujem @giuli určite si to všetko overím

gelifil
28. feb 2020

@zdenkah11 partner ti to zatajil?

lenuska1974
28. feb 2020

ja som k pánovi doktorovi chodila tiež a poviem ti, nie je najlacnejší avšak za kvalitné služby sa platí, hlavne čo sa týka zdravia. No bola som veľmi spokojná. Skús si ešte pozrieť ceny na tejto klinike : https://www.lauros.sk/problem/genitalne-bradavice/ v Dubravke . Abslovovala som tam síce len epiláciu tam dole, ale som spoko s diskrétnym prístupom. Daj potom vedieť ako si dopadla, držím palce

zdenkah11
autor
28. feb 2020

@gelifil rozprávala som sa o tom s partnerom, ale ten mi tvrdil že partnerka ktorú mal predomnou nebola nakazená. Ale neverím mu

zdenkah11
autor
28. feb 2020

@lenuska1974 ďakujem, taktiež popozerám a porovnám

gelifil
28. feb 2020

@zdenkah11 a on nemal priznaky?

puklica13
28. feb 2020

@zdenkah11 vobec nemusel vediet ci je alebo nie je prenasacom..kym sa na cloveku neprejavi toto ochorenie tak nemusi tusit..
..ja som si tirz dala odstranit..ale je to asi 10rokov..mala som tam taky maly trs bradaviciek tesne za posvovym vchodom vo vnutri..bolo to trochu neprijemne..trochu to stipalo ale nic co by sa nedalo vydrzat..aj s konzultaciou..cca 280eur...odvtedy mam pokoj...ale obcas uzivam nejake doplnky na posilnenie imunity..

lenuska1974
28. feb 2020

@puklica13 a po tom výkone si to ako mala? musela si byť doma PN? alebo sa s tym dalo normálne fungovať?

lenuska1974
28. feb 2020

@gelifil nie, tvrdil že také niečo nemal nikdy

puklica13
28. feb 2020

@lenuska1974 normalne som fungovala...akurat boli obmedzene niektore aktivity..nemala som ziadne problemy ani bolesti..

zdenkah11
autor
28. feb 2020

@puklica13 ďakujem, to ma upokojilo