Nepravidelný cyklus

lajanka
13. jún 2023

zdravím chcem sa spýtať ako to riešiť alebo ako ste to riešili keď ste chceli otehotnieť ale máte nepravidelný cyklus hľadala som niečo podobné moj prípad ale nenašla som budem rada ak mi nikto poradí alebo ak by mal niekto podobný problém podľa čoho ste si vypočítali plodné dni ja väčšinou ovuláciu cítim ale už som s toho zmätená pretože mávam aj výtok asi zapal čo mávam už od malička ( močové cesty)

S priateľom sa nebránime bábätku minulý mesiac sme malí pohlavný styk od 22.5 do 26 .5ale medzí tým cca,3 dni nie podľa menštruačného kalendára ukazovalo že som mala vraj ovuláciu 24.5 mrchu som mala dostať 11.6 ale dostala som ju o 4 dni skôr tak sa chceme spýtať či tu mal niekto podobný prípad dakujem za každú radu

marosusu
14. jún 2023

ja som takto mala pred otehu a nasadila mi progesteron dr....teraz po 3 detoch mam presne takto ako ty..teraz som mala az 37 dni tiez som sa bala ze co...ja som si aj merala teplotu pred otehu koli ovulke a strasne kratke lutealne fazy som mala takze skus zistit ovulku vypocitat potom lutealnu fazu a uvidis...ja som otehu do 3 mesiacov od nasadenia tabletiek lebo mi to predlzilo tu fazu kedy sa vajicko moze uhniezdit...🙂

lajanka
autor
14. jún 2023

@marosusu ďakujem za radu