Nepríjemný zápach z vagíny

blablaa201
2. dec 2021

Ahojte,je mi to veľmi nepríjemné ale už dlhšiu dobu cítim taky čudný zápach z vagíny,aj z gatiek ako keby po moči alebo ako to opísať...hygienu mam poriadnu,sprchujem sa za to qj 2-3x za deň..ale za pol hodku to znovu cítim..som z toho zúfalá lebo mi to bráni v nájdení partnera..mam 26rokov,stretli ste sa niektorá s tým?

sisa_s
2. dec 2021

U gynekologa na vytery si bola? Aj prehnana hygiena v intimnej oblasti skodi + pouzivanie roznych pripravkov z drogerie v danej oblasti...skus na zaciatok rosalgin vyplach

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blablaa201
autor
2. dec 2021

@sisa_s nie nebola som,momentálne som v AT a tu lekárku nemám..až za mesiac budem na Sk potom určite pôjdem na vytery..

caroline_
2. dec 2021

@blablaa201 sprcha 2-3x za den je podla mna vela, mozes mat narusene ph, tiez je dolezite cim sa tam dole umyvas, mnoho intim gelov co sa tvaria ze su dobre obsahuju latky co by sme si tam za ziadnych okolnosti nemali davat, dalsia vec je aj ci sa utries poriadne po malej potrebe atd...

gir
2. dec 2021

@viestta nemusíš odpovedať tak "sprosto", pani sa slušne spýtala

monuska1234
2. dec 2021

@blablaa201 netrpis inkontineciou?aj to moze byt pricina,ked citis zapach po moci

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gir
2. dec 2021

@viestta to, že si napísala, že jej tam nevidíme. Pýtala sa na skúsenosť, nie na diagnózu

thereisabear
2. dec 2021

Čo znamená už dlhšie? Len mi napadlo, či to nie je zabudnutý tampón, teraz dosť populárna téma na mk

javorinska
2. dec 2021

toto treba riesit s gynekologom, my ti asi velmi neporadime, ak je tam nejaky zapal to treba potom uz len lieky. ked vies ze hygiena je ok, tak tam asi nebude nieco v poriadku.

blablaa201
autor
2. dec 2021

Netrpim inkontinenciou, a tampóny nepoužívam takže ani zabudnutý tampón nepripadá do úvahy..q dlhšie cca trištvrte roka..ja viem dosť dlho

majoranka24
2. dec 2021

@gir Podla mna si tu zase niekto robi srandu.

bebotka
2. dec 2021

@blablaa201 a to si za trištvrte roka nebola doma, že by si skočila k dr?

miskamicha
2. dec 2021

@blablaa201 urcite smer gynekolog. Zatial dop.vaginalne probiotika.

kiki68
2. dec 2021

@blablaa201 tu v Rakusku su dobri gyndosi da sa ist aj sukromne, cize nemusis byt poisten v Rakusku. Isla by som urcite ku gyn aj tu. Neviem odkial si, ale mrkni docfinder at a tam mas recenzie. Nasla som tak super gyndosa.

sszuzu8
3. dec 2021

Mala som to od puberty až do času po druhom pôrode. Bolo to čisto psychické po gyn stránke som bola vždy v pohode. Ale obmedz cukor na začiatok a pi veľa kyslého mlieka 🙂

dkethe
3. dec 2021

Inkontinencia - uplne minimalna, ze o nej nevies. Posiluj panvove dno.