Nepríjemný pocit vo vagíne

21. júl 2022

píšem anonymne lebo je to dosť divne ale mám prosbu. neviete o čo ide keď posledné týždne mám až nepríjemný pocit vo vagíne ? proste ani ma nesvrbi ani ma neškriabe ani neboli nič z nej nevyteka, podľa mna žiadna infekcia nič ale proste ma začne ani neviem jak to nazvať ale citim ju… akože nie čuchom 🙈… vsimla som si že sa to deje prevažne v noci (rovnako teraz) ale zvykne aj cez deň a neviem vôbec čím to je…čím si ju mám natrieť? ak je to ozaj neznesiteľne tak idem do sprchy a troska si ju “umyjem” no divné ale pomáha mi to.. ale nemôžem byt v sprche 24/7..ďakujem dopredu za odpovede… si prípadam jak blázon lebo to čo citim neni ani bolest ani červená neni ani neškriabe ani proste nic len ju citim, je to nepríjemne a nedá sa mi kvôli tomu poriadne spat a chodím do sprchy aj 3x za noc 😅 proste čistý blázon … nech už to prestane

adulka07
21. júl 2022

Smer gynekológia....

natalienka12
21. júl 2022

Smer psychiatria a ban dalsieho uchyla na konovi

mamamasama
21. júl 2022

A nemáš náhodou len pocit suchosti? Na to je dobré mydlo na intímnu hygienu od Lactacyd, také modré, zvlhčuje.

autor
21. júl 2022

@mamamasama ďakujem veľmi pekne 🙏🏻 skúsim

simsalabim
21. júl 2022

Na zvlhcenie mozes kusit Vagisan.

karhu
21. júl 2022

zbehni do lekarne a povezd, ze citis nepohodu a pytaj si krem beliema

michelle035
28. dec 2022

Mozem sa spytat čo pomohlo.. mam niečo velmi podobne.. a už si začinam mysliet, že mi šibe! Lebo je to iba divny pocit takeho pnutia a inak všetko ok..