Oddialenie menštruácie

miapa17
24. jan 2023

Ahojte, vyvhadza mi menstruacia pocas dovolenky a chcela by som si ju oddialit, raz som vyskusala aj Norethisteron a bola som spokojna (okrem par vyrazok som nemala ziadne ine vedl ucinky).
S cim mate pozitivne skusenosti a doporucujete?

Dakujem

zanettsur
24. jan 2023

Tak preco potom nevyskusaj znovu to, co sa ti uz raz osvedcilo?🙂 Uz by som teda neexperimentovala s niecim inym, novym, co nevies ako na teba zaberie.

miapa17
autor
24. jan 2023

@zanettsur je to iba na lekarsky predpis.

gejb
24. jan 2023

@miapa17 na posunutie funguje aj pyridoxin (vitamín B6), vo vysokých dávkach počas posledných dni cyklu som si posunula o 3 dní + vitamín C/alebo citrónová šťava. Toto kombo by mohlo fungovať na par dni 😊

miapa17
autor
24. jan 2023

@gejb dakujem za radu. Vysoke davky su kolko odhadom? Lebo teraz citam ze odporucana davka je 1/2 az 1 tableta denne.

gejb
24. jan 2023

@miapa17 záleží aké tablety máš, ja som mala 20mg/tab., dávala som 3 denne... neodporúčam samozrejme dlhodobo niekoľko mesiacov, ale na jednorazove predlzenie cyklu pomoze . Nemala som žiadne nežiaduce účinky, všetko bolo OK. Alebo ten citrón, každé ráno vyzmykaš jeden citrón a vypijes. Ale toto nezabera u kazdej zeny, no u mňa to fungovalo 🙂

miapa17
autor
24. jan 2023

@gejb dakujem velmi pekne za spravu🙏🏻

princeznaaa12345
24. jan 2023

Užívaš hak?

miapa17
autor
24. jan 2023

@princeznaaa12345 nie neuzivam.

motyl321
14. mar 2024

Ahojte žienky, máte medzičasom niečo nové? - Osvedčilo sa Vám niečo na oddialenie? 🙂 Momentálne riešim tiež tento "problém" 🙂