Panenská blana mi robí problémy

9. apr 2021

Ahojte, mám veľmi chúlostivý problém a chcela by som sa spýtať, či tu je niekto kto by mi vedel poradiť. Mám 25 rokov a problém s panenskou blanou. Ide o to, že napriek používaniu tampónov, pohlavnému styku ju tam stále mám a robí mi problémy pri sexe ale aj pri používaní tampónov kedy sa mi šnúrka z tampóna "zamotá" o ňu a potom pri vyťahovaní to bolí. Taktiež aj pri sexe s manželom sa občas stane že ako keby o ňu "narazí" a zabolí to, dokonca raz to už trochu krvácalo po sexe keď takto o ňu zavadil. S gynekológom som to riešila už dávno, ten mi povedal že to sa pôrodom ešte zmení, avšak ja sa obávam či to nepomôže spôsobiť problémy pri pôrode. Je tu niektorá z Vás ktorá mala podobný problém ? Ako je možné to riešiť ? Jednodňová chirurgia ? Ďakujem za odpovede

danniiee8
12. mar 2024

Ak je tu autorka, vedela by si mi prosím napísať ako to s tebou dopadlo? Ako si tento problém poriesila? Riešim presne to čo ty (nečakala som že nájdem niekoho, kto bude riešiť presne toto) a je mi ľúto, za urážlivé zbytočne komentáre, ktorými niektoré osoby zabíjali zbytočne čas.. kto nevie o čom je reč nepochopí..

simca06022011
12. mar 2024

@danniiee8 chod k lekarovi a povie ti co robit, pytaj sa ked tak na jednodnovu chirurgiu, pripadne si vygoogli, je mozne ze ti to budu vediet upravit aj nejakym laserom a pod.

danniiee8
12. mar 2024

@simca06022011 ahoj, ďakujem za radu, googlila som to, len som to nemohla nájsť podľa toho popisu a nevedela som ako sa to volá. Už som to našla, bude sa to v. septum tak už to pozerám 🙂